Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a férfiak életük derekán...

Ha a férfiak életük derekán azért választanak fiatal lányt párul, hogy fiatalabbnak látsszanak...?

Figyelt kérdés

... akkor miért nem inkább jóval idősebb nőt választanak, mert amellett tényleg fiatalabbnak látszanának?

Nekem ez rejtély.

A jóval fiatalabb mellett még inkább látszanak a ráncaik, meg a behúzott has.

Nem kis vicceske vagyok, tényleg érdekel.



2020. júl. 5. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért szeretnének fiatalab párt, hogy fiatalabnak nézzenekki. A gondolat menet alapjaiban hibás.
2020. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 TR75 ***** válasza:
86%

Mert ha 45 évesen meg tud hódítani egy 20 éves pipit, akkor igazán fickós(nak tartják), és akkor még nem érzi magát öregnek és vén reteknek (mert amúgy a fiatalok szemében egy 45 éves már fél lábbal a sírban áll).

Elsősorban saját magának akar megfelelni, aztán a külső szemlélőkben próbálja kelteni az "örök fiatal" benyomását.

2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért, mert ezzel azt sugallják az emberek felé, hogy nekik egy fiatal nő is összejött. Meg eleve jobban érzik magukat egy fiatal nő mellett, mint egy idősebb mellett. Csak gondolj bele, egy 45 éves férfi összejön egy 55 éves nővel, hogy fiatalabbnak látszon? Kizárt, maximum, ha a nő a korához képest jól tartja magát. De, ha egy 25 éves nőt választ, az már hihetőbb. Szeretik megmutatni, hogy nekik a fiatal nők is könnyű zsákmányok, hogy nem túl öregek, ahhoz, hogy egy ilyen nő megállapodjon mellettük.
2020. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó, de tudjuk, hogy az öreg nem a lehengerlő sármjával talál fiatal párt. Ha van esze, az öreg is tudja.
2020. júl. 5. 10:30
 5/16 TR75 ***** válasza:
80%
Nem az számít, hogy mivel szerzi meg, hanem maga a tény, hogy megszerezte.
2020. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Ki akar 40 éves férfiként egy 40 éves meg 40+-os általában már elvált meg gyerekes nőkkel ismerkedni, ha ismerkedhet keménycsöcsű és kerekseggű 20 évesekkel is?

Persze gondolkodásban már lesz különbség de ha csak a szex számit akkor nem számit a gondolkodás,talán még jót is tesz egy 20 éves feldobja az embert

2020. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, párkapcsolatról beszéltem.

Ezt az oldalát én is értem, amit írtál,de ez nem válasz a kérdésemre. Amúgy én nem az impotenciazavarokkal küzdő negyvenes férfi kortársaira gondoltam, hanem tőle idősebb nőkre. Jóval idősebbekre.

2020. júl. 5. 10:55
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem csak szexre kell gondolni. Ha pl. szeretne a férfi családot alapítani, arra is jobban megfelel egy fiatalabb nő. Egyrészt, mert egy 20-as éveinek elején járó értelmes nőt még lehet "nevelni" (valjuk be egy 30-40+ éves férfi ideális esetben rendelkezik már minimális élettapasztalattal, bölcsességgel). A szép és értelmes nők fiatalon elkelnek, azok, akik 30 felett keresik életük párjukat már lehet, hogy túl vannak 1 váláson, vagy oly módon eltorzult az énképük a nagy feminizmusban (és ezért vannak még egyedül), hogy értelmes embernek már nem kellenek. Hatalmas tisztelet a kivételnek persze. Nem utolsó sorban a nők biológiai órája sokkal gyorsabban ketyeg, mint a férfiaké. 30, de főleg 40 év felett már nehezebben esnek teherbe, mint 20-évesen, így amiatt is célszerű fiatalabb anya jelöltet keresni.
2020. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7 lehet párkapcsolatot is kezdeni egy 20 évessel csak azoknak még más igényeik vannak mint egy 40 évesnek
2020. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Semmi köze ahhoz amit feltételeztél, a gondolatmenet alapjaiban hibás, ezért nem jutsz vele értelmes konklúzióhoz.

Egyszerűbb: egy fiatal csajt akarok dugni, meg látni a nap 24 órájában.

2020. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!