Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme több órát buszozga...

Van értelme több órát buszozgatni csak azért, hogy sétálgassak egy két órát a Balaton partján? Aztán lehetne is egyből hazajönni

Figyelt kérdés
Van értelme szerintetek csak azért elmenni oda, hogy lássam egy kicsit a Balatont, mászkáljak egy kicsit a partján aztán ennyi?
2020. júl. 7. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjam meg, hogy számodra mindek van értelme, és minek nincs? Hát jó. Nincs értelme, böngészd tovább a Gyakorit!
2020. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül? Egyedül nem látom értelmét, annyira azért nem szép, mint egy tengerpart. De ha ketten vagytok vagy többen, akkor el lehet ütni az időt egy ilyen túrával egybekötve.
2020. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha téged motivál az az egy-két óra Balatoni kiruccanás, akkor van. Ha nem, akkor nincs.
2020. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nincs. Idő és pénz pazarlás.


Viszont ha úgy érzed, hogy neked ez egy jó program ... nyugodtan csináld.

2020. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy olcsó robogót, próbáld kikerülni a nagyon forgalmas utakat.
2020. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont erre készülünk 🤣🤣hajrá
2020. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha neked megér ennyit, hogy lásd. Mi megcsináltuk, és jó volt.
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet csinálni egyedül. Szeretem a Balatont. Reggel odamegyek, mondjuk én vonattal. Sétálok, gyönyörködöm a tájban, ha mód van rá strandolok, ha nincs, akkor meg lejárom a lábam a parton. Iszom egy kávét, vagy viszek kaját. Kikapcsol, feltölt, ha látom a Balatont, neked is ajánlom ezt a programot.
2020. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanezt csináltam random nevenincs hegyi falucskával, aminek egyetlen látnivalója, hogy egy tó partján van és van benne egy szökőkút... de ha nekem ez kellett a lelki békémhez, akkor mindenki más le van szrva.
2020. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!