Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni a rosszin...

Hogyan lehet kezelni a rosszindulatú pletykát?

Figyelt kérdés
Hallottam magról vissza pár rosszindulatú, negatív pletykát amit sikerült sajnos a szívemre vennem...tudom, hogy nem kell vele foglalkozni, de sajnos ez most még nem megy N27
2020. júl. 7. 11:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Sajnos sokáig én is így voltam ezzel. Nem tudtam túl tenni magam rajta.. Elcseszte az életkedvem, sokat sírtam, bár alapból is érzékeny vagyok.

Pletykák mindig is voltak, és mindig is lesznek. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, mert sosem fogsz tudni mindenkinek megfelelni. Ahogy senki sem.

Fogd fel úgy, hogy azok az emberek a legcikibbek, akik másról pletykálnak, mert nincs saját életük, ezért máséval törődnek. Persze. Sablonszövegnek tűnik, de tényleg vedd félvállról:)

2020. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én nem foglalkozom vele és nem veszem a szívemre.
2020. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Én se.
2020. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ilyenkor érdemes arra gondolni, hogy a kitalálónak annyi élete van, hogy veled foglalkozik és kitalál olyat, ami nem igaz. őt minősíti nem téged
2020. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!