Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra miért kell valakiről rosszindulatú pletykákat kreálni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom pontosan hogyan fogalmazza meg... Miért kell ilyeneket kreálni, ki találni, alkotni egy olyan emberről akinek egy rossz szava sem volt a másikhoz, addig amíg normálisan viszonyul a másik feléhez.

Bunkó módon beszéltek velem, nem hagytam magam, utána meg neki áll feljebb és azt kapom, hogy ki éltem a flugomat?

Normális az ilyen?

Mi ez a stílus?

Kinek képzeli az ilyen magát?!


2020. jún. 27. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem mondtad el hogy mi történt pontosan.

Lehet, hogy te voltál hatalmas tapló, az is lehet, hogy igazad van. Ez csak egy haragból kiírt kérdés, de valódi mondanivaló nélkül. Mi történt? Akkor lehet rendes választ adni, ha ezt tudjuk.

2020. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a tipus ilyen, muszáj pusztitani vmit a környezetében
2020. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De azok sem különbek akik azonnal bekajálják a pletykát és meg sem kérdőjelezik h ugyan miért mond ilyet meg mire ez a rosszindulat hanem egyből ugranak rá és terjesztik tovább.
2020. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az volt a problémám... Ahogyan beszél az emberrel... Maga a stílus... Dolgoztam, nem a telefonomon ültem, na dolgozol megint? 😂😂😂

Eleve ezt a sok 😂fejét nem tudtam hova tenni... Eleve fel idegesít... Ezen mit kell röhögni, én legalább dolgoztam, nem pedig beteg szabadságra irattam ki magam 2 hetente... És vakartam a fenekem otthon, de lehet nem is ezt kéne csinálnom!

2020. jún. 27. 12:24
 5/15 A kérdező kommentje:
3, igen ez lett volna a következő amit nem értek. Magamból ki indulva, sose hallgattam a pletykakra, a salyat tapasztalataim által alkottam véleményt
2020. jún. 27. 12:25
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
"salyat" 😭
2020. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs, de a telefonom át javítja, ezért nem kell rögtön megszolni a másikat pláne sírós fejjel mi vagy te magyar tanár? 🙄
2020. jún. 27. 12:36
 8/15 anonim ***** válasza:
1-nél a pont
2020. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 és miért?

El olvastál mindent?

2020. jún. 27. 12:44
 10/15 A kérdező kommentje:

Én akkor sem értem ezt... Eleve minek kell 😂😂😂😂mindenen röhögni?

Abból áll neki a beteg szabi, hogy szarrá szívja magát erre vág fel, és akkor utána ő szólj meg a másikat és nézi le?

Egy link semmire kellő alak?

Mellesleg annyira buta szegény hogy arra sem emlékszik mit hazudott 3 héttel ezelőtt?

Mellesleg azt ecseteli hogy így úgy tele van lőve al de az agya szét esett szinte a földön alszik, ha ennyire tele vagyok akkor az lett volna az első dolgom hogy veszek egy normális ágyat magamnak... És ilyen nézi le a másikat?

Na neeee... Ezek után is én vagyok a flúgos biztos

2020. jún. 27. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!