Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos nőket miért nem...

Bizonyos nőket miért nem zavarja ha rosszindulatú pletykákat terjesztenek róla?

Figyelt kérdés
A hölgy válasza erre az,hogy tesz rá akárki mit mond,megtehet bármit mert független.
2020. jan. 13. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekelné? Neki tiszta a lelkiismerete és szarik rá, hogy mindenféle idegenek és félidegenek mit gondolnak róla. Ez a helyes hozzáállás, nem tudom mi ebben a furcsa.
2020. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos nőket azèrt zavarhatja, mert büntetik is, ha valakit negatìv szìnben tüntetsz fel.
2020. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Figyelj.. engem speciel zavarna ha valaki pletykálna rólam, mert minden rossz pletyka negatív nyomot hagy az ember személyén. És az emberek,társadalom imád mindent elhinni és terjeszteni.
2020. jan. 13. 13:21
 4/22 acelsziv ***** válasza:
100%
Mert megtanulták azt, hogy ha valakinek baja van veled az még mindig csak az ő baja. És még ők sem láttak farkast, akik rosszul aludtak a birkák véleménye miatt.
2020. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#3 rendben téged zavar és akkor mi van? Gondolod, hogy csak azért mert látszik rajtad esetleg hangot is adsz annak, hogy szerinted igaztalanul vádolnak majd hirtelen nem fognak rólad pletykákat terjeszteni?


Csak a gyengék védekeznek állandóan, ők magyarázzák a bizonyítványuk. Aki elég érett az már ezen túl van és nem próbál meg változtatni olyanon amin nem tud, főleg nem idegeskedik hiába.

2020. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose zavartak a pletykák (falun nőttem fel, volt benne részem) és pont nem érdekelt, hogy a társadalomnak az szűk kis rétege mit gondol rólam. Nem hagy negatív nyomot, mert ezeknek az embereknek a véleménye soha nem volt és soha nem lesz fontos vagy mérvadó és sose hagynám, hogy befolyásolta az életminőségem. Mégis ki akarna megfelelési kényszerben élni? Ugyan már.
2020. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oké..sok igazság van abban amit írtok,de legyünk már őszinték. Kinek van kedve mindig hallgatni jobbról balról a hülyeséget, meg az úton útfélen való megkérdezést,érdeklődéseket?
2020. jan. 13. 13:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez univerzálisabb kérdés, mert ez elmondható férfiakra is.


Én például kikövetkeztetve, tapsztalatból és utánaolvasásból rájöttem, hogy azok az emberek nekem nem szükségesek, akik ezt el is hiszik. Illetve az értelmesebbje tudja, hogy ki a pletykás.


Tehát ha mondjuk van Flóra, aki egy csaj egy osztályban, és Noémi elkezd róla pletykálni, hogy mekkora egy k***a, mert a fél osztállyal etyepetyélt, akkor az a fél osztály tudja, hogy Noémi jó hülye, mert velük ezt nem beszélte meg. Általában ezek a pletykák hamar elévülnek.


Vagy mondok elszigeteltebbet: Noémi azt mondja Peti (mert fiúval is megtörténhet) apjáról, hogy alkoholista. Esetleg az értelmesebbek odamennek Petihez, hogy ez igaz-e és segíthetnek, Peti rávágja “Mi van? Ez hülyeség.” És Noémi máris meg van alázva, kérdőre lehet vonni, hogy ugyan honnan veszi és miért pletykál.


Persze ehhez kell a “lesz*rom” hozzállás is. Hogyha a többiek mégis nekiállnak átvenni ezt, mert hülyék/kiközösítenek/nevetni akarnak rajtad (ilyenkor bizonyos esetekben rá is játszhatsz, ha nem bánt a dolog), akkor jó, ha van 1-2 barátod, akik tudják, hogy ez nem igaz és beszélgetnek veled.


Megtanultam, mint srác, hogy ha próbálok mindenkinek megfelelni, akkor csak jobban kiszolgáltatom magam. Sz*rok bele, hogy ki mit gondol. Ha valakit barátságra érdemesnek tartok, az nem csinál ilyeneket. A többiek meg nem érdekelnek.

2020. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sajnos én az ellenkezőjét tapasztalom és egyáltalán nem értem,hogy miért hisznek el az emberek mindent!

Én is mondok egy példát; ribizli Zsuzsika elkezd terjeszteni egy pletykát Marcsikárol,hogy Pisti az új barátja mert mindig látja őket beszélgetni és amikor együtt mennek haza valahonnan,majd felhívja a figyelmét mindenkinek,hogy a buszról is mindig együtt szállnak le jókedvűen és betérnek a boltba is együtt stb..

Nos mivel ez a dolog valóban így történik és a többi emberke is megfigyeli ezt a történést,igazat adnak a pletykát elindító ribizlinek.

2020. jan. 13. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kinek van kedve mindig hallgatni jobbról balról a hülyeséget, meg az úton útfélen való megkérdezést,érdeklődéseket?"

Miért kéne ezeket végighallgatni? Miért foglalkozol mindenféle jöttmentekkel, minek állsz le magyarázkodni, mi ebben a jó?

2020. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!