Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennel azzal aki evekig...

Mit tennel azzal aki evekig gyotort lelkileg?

Figyelt kérdés

Te mit tennel azzal az emberrel aki evekig kinzott lelkileg? Azzal aki kihasznalta, hogy mar masok eltapostak minden onbecsulesed es konkretan keptelen vagy megvedeni magad es minden fusztraciojat es lelki nyomorat kiadta rajtad? Azzal aki eveken at folyton bantott szavakkal, minden lepesed kritizalta es elultette a fejedben, hogy csak o az egyetlen szemely aki hajlando lenne teged elviselni, annyira szornyu vagy? Aki elvagott volna minden baratodtol es a folyamatos feltekenykedeseivel elszigetelt volna, amig csak egyetlen ember velemenyet hallgathattad: az ovet? Aki megtiltotta, h beszelj a kettotok kozott lezajlo abuzusrol, mert az senki masra nem tartozik? Aki lejaratott volna az ismeroseid es mas emberek koreben? Azzal akivel minden napot ugy eltel le, mintha lufikon kene egyensulyoznod, mert ha egy rossz lepest teszel minden haragjat radzuditja? Aki folyamatosan elutasitott volna, de mikor menni akartal akkor visszaedesgetett, ezzel targykent tekintve rad akit porazon tart? Azzal aki folyamatosan buntetett volna teged minden velt vagy valos serelmeert? Azzal aki mindent kert toled, de soha se viszonozta? Aki titkolozott elotted es nem is ismerhetted meg igazan? Aki a figyelmedet akarta es aki elvezte, mikor szenvedsz? Es legutolso sorban: mit tennel azzal aki miutan teljesen tonkretett es padlora kuldott bevitte volna azzal a kegyelemdofest, hogy te igy nem kellesz neki? De meg mielott vegleg eldob meg meghagyta volna a remenyt neked es hagyta volna, h kicsit teperj? Es kozben vegig az orrod elott logatva a mezesmadzagot: ha igy es igy valtozol meg akkor talan maradhadsz? Mikozben mindenert teged okolt, pedig o generalta a problemakat, hogy aztan legyen indoka buntetni?


Mit tennel azzal aki miutan ezt tette veled elne tovabb az eletet, te pedig evek mulva se tudnal teljes eletet elni, mert olyan eros lelki karokat szenvedtel? Mit tennel?


2020. júl. 7. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Megszakítanék vele minden kapcsolatot és onnantól kezdve letojnám.
2020. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Át is léptem, és Istenre bíztam a bosszút és Isten már lépett értem.Elindult az ellenségeimen a kerék.Eleinte lassan, de amint manapság elnéztem,hallottam, felgyorsult.
2020. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem kellett volna hagyni. Már az elején fel kellett volna ismerni és lépni, de ha nem is az elején (hiszen az embert elfogult és tűri,tűri), akkor amikor már érzed magadon, hogy ez már tényleg sok és nem engedsz.

Nem szabad engedni, hogy bárki megalázzon és ezt tegye veled.

Nem is értem miért tűrted eddig. Az első megalázásnál, kritizálásnál dobbantani kellett volna és igen, az ilyen ember vígan él tovább, aki meg tűrte évekig, az tovább szenved.


Én megpróbálnám lezárni, örökre pontot tenni a végére, próbálnám összeszedni magamat, hiszen mi jogos rontja el az életemet egy ilyen ember.

Új célok, önmegvalósítás.

Amennyiben egyedül nehéz, pszichológus segítségét kérném.

2020. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
2+És folyamatosan ima megy azért, hogy ne fussunk össze, mert nem maradna általam ép ember, azért amit megpróbált tenni a gyermekeim ellen.
2020. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4+ 19 éve megy az ima ezért.
2020. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy ponton megmondtam volna neki, hogy nála nagyobb faxkalapott a Föld még nem hordott a hátán és otthagytam volna. Nem szeretem, ha valaki hatalmas nagy áldozatnak mutatja be magát. Mindenki önálló lény, és joga van szakítani, joga van otthagyni a másikat és tudom, hogy sokaknak olyan traumáik és nehézségeik vannak, ami miatt nehezebben hoz meg egy ilyen döntést, de ehhez a herce-hurcához két ember kellett és te önszántadból vettél részt abban a kapcsolatban. Szerintem ne a bosszún gondolkodj, hanem azon, hogy hogyan válj erősebbé és olyanná, akivel ezt nem lehet megcsinálni.
2020. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb, minél távolabb tőle, és nem összetörni, de felépíteni egy stabil, önbizalommal teli új életet.
2020. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
6 Ez egy nő, aki ezt csinálja egy másik emberrel. Ez nem férfi.
2020. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mindig van lehetoseg a felismeresre, ne az aldozatot hibaztassuk.
2020. júl. 7. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Nem mindig van lehetoseg a felismeresre, ne az aldozatot hibaztassuk."

Azzal kezdted az egészet, hogy évekig kínozta emberünk az áldozatát. Vagyis nem is volt kérdés a felismerés.

2020. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!