Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Testileg-lelkileg mindenben...

Testileg-lelkileg mindenben gyenge emberek: hogy találtatok megfelelő foglalkozást és mit kezdtetek az életetekkel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Én pénzügy szakra mentem és úgy voltam vele, hogy szeretnék kitörni ebből a "gyengeségből" pedig akkoriban még nem éreztem magam képesnek erre. Viszont akarat és kitartás kérdése az egész, neked is menni fog, csak tűzd ki, hogy szeretnél változtatni. Isten segítsége és kegyelme veled lesz ha kéred és garantált a siker!
2020. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a HLBS-nél dolgozom és a kollegám segít nemcsak melóban hanem lelkileg is azóta sokkal többminden kérdésemre van meg a válaszom,kevesebbet tűnődöm magam előtt,hogy na ez vajon miért lehet,stb. Lényegében van ez a kinai közmondás, ha úgy érzed nem kapsz segítséget segíts valakinek. Ezt csinálom, segítek másokon így nekem is és nekik is jobb lesz,illetve a kezükbe adom a lehetőséget,hogy ugyanezt tehessék,ha akarják persze.
2020. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvagyok a saját kis feladataimmal, nem tagadom, ismerősi segítség kellett hozzá. Mit kezdek az éltemmel? Igyekszem, próbálkozom, aztán marad a nagy semmi.
2020. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Szeretnél rajta változtatni?
2020. ápr. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!