Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell utánam jönni a wcre?

Miért kell utánam jönni a wcre?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk ketten. Én mint lány, és egy fiú barátom. Mostanában ahogy kijöttem a wcről, ő már megy is. Ha esetleg épp nem pisilni voltam, és 1 perc helyett 3 percig vagyok bent, 100% hogy ahogy kijöttem már megy is. Ez valami fétis vagy mi? Egyszer gondoltam már, hogy rákérdezek :D Én azért szoktam várni pár percet, még ha mindjárt bepisilek is, hogy az ablakon kicsit szellőzzön a levegő :D vagy ez valami új Tiktakos dolog most ?
2020. júl. 7. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Öö, fura. De lehet véletlen is.
2020. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de annyi szar előfordult már, hogy kétlem. Lehet szereti a szagot? :D
2020. júl. 8. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak Murphy törvény. :D

Nálunk otthon 2 WC volt 3 emberre, mégsem tudtam úgy elmenni, hogy ne pont akkor kelljen mindenkinek. :D

2020. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudhatjuk, lehet fétis is, véletlennek nem igazán hiszem, de az is előfordulhat. Szerintem felesleges rákérdezned, úgyse mondaná el az igazat. ( Nem hiszem, hogy elárulná, hogy a p***d illatára veri ki a brét) 😄
2020. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most direkt kipróbáltam, és persze ahogy kijöttem, már ment is, úgyhogy szerintem nem véletlen. Érdekes emberek vannak. Úgy látom ideje új helyet nézni.
2020. júl. 8. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azt próbáld még majd ki, hogy bemész a mosdóba, nyitva hagyod az ajtót és csak úgy teszel mintha pakolásznál. Kíváncsi vagyok akkor is utánad fog e menni. Rossz szokás vagy állhat mögötte több is?!
2020. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Lehet mostanában téma náluk a suliban az osztálytársak közt, hogy "vajon milyen szagú a budi a lányok után?", aztán erről akar tapasztalatot szerezni. 😁
2020. júl. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyidejüleg esztel és épp ezért az emésztésetek is egy intervallumba került
2020. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!