Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha az utcán...

Az mit jelent ha az utcán megyek és utánam kiabál 2 idegen lány?

Figyelt kérdés
Ilyet hogy "Hé hova mész?" "Hova mész te fiú?" meg a többit nem értettem közbe nevetnek és olyan stílusba mint aki részeg de biztos nem voltak azok

2018. márc. 24. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos szórakozottak voltak...meg gondolom 13-14 évesek voltak...
2018. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen kb annyiak voltak
2018. márc. 24. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Felakartak szedni te suta.
2018. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem:D épp leszálltam a buszról szóval csak pár mpt láttak mielőtt leszólítottak
2018. márc. 24. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hitték, ettől nagylányok lesznek. Gondolom tetszetteél is nekik.
2018. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
válaszoltál nekik?
2018. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem:D úgy tettem mintha nem hallanám. Engem az érdekel hogy lányok szoktak fiúkat leszólítani csak úgy? Mert én még nem hallottam
2018. márc. 24. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem leszólítás, szimplán csipkelődés. Engem is szólítottak már meg lányok, meg köszöntek nekem úgy hogy sohase láttak, sőt egyszer két csaj még csókokat is dobált nekem a busz ablakából, pedig nem vagyok túl sármos. :D Ez csak amolyan lányos csipkelődés, nem akarnak rosszat, csak szórakoznak. Én reagálni szoktam az ilyenre, buliból, semmi rossz nem történik.
2018. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt, hogy menőnek es “nagynak” érzik magukat, de igazából nem azok. Idegesítő csírák altalaban az ilyenek.
2018. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!