Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A különféle leárazásoknak...

A különféle leárazásoknak mekkora a valóságtartalma, legyen az bármi?

Figyelt kérdés

Ruha, cipő, háztartási gép, elektronikai cikk, parfüm, stb.


Esetleg valójában felviszik az árakat mondjuk 20 %-al, majd csökkentik ugyanennyi el, és rámondják hogy akciós.


2020. júl. 8. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi blekfrájdéj idején tapasztaltam, 2 héttel előtte rendeltem a szárítót 60 körüli áron, 2 hét múlva ugyanez akcióban 70 volt. Emag.
2020. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üzletpolitikai döntésként szinte mindenhol más. Van olyan, ahol előtte felviszik az árakat, de ez rizikós, mert egyre többször észreveszik a vevők, lefotózzák és bejelentik a fogyasztóvédelemnek.


Máshol pedig kalkulálnak, mit éri meg jobban. Raktározni, ami foglalja az új, divatosabb áru elől a helyet, vagy olcsóbban kiárusítani és beszerezni az újat, amire a vevők buknak.

2020. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: ha valami drágább árucikk vásárlására készülsz, figyelgesd az árakat pár hétig - és tudni fogod, hogy mennyi az annyi. És nem dőlsz be a blekkfrájdéjes felárazásnak.
2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vasarolunk black fridaykor meg ilyenek, de az ev kozbeni random learazasokkor en meg nem talalkoztam kamu akciokkal, altalaban tenyleg olcsobbak a termekek.
2020. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy ez valami világszerte és üzletszerte egységesített dolog? Természetesen vannak leárazások amelyek jobban megérik, mások kevésbé, vagy egyáltalán nem.
2020. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Mindenhol más. Akciókor olyasmit érdemes venni, amit már korábbról ismersz, használsz vagy utánanéztél már hogy mennyibe kerül és akkor fogod látni, hogy reális-e az akciós ár a normál árhoz képest.
2020. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori, hogy az eladatlan keszlet foglalja a helyet a raktarban, es sokba kerul a tarolas, az uj arunak pedig kell a hely. Szemelyesen is voltam olyan munkahelyen, ahol mar olcsobbra lett arazva minden, mint a beszerzesi ar, kulonben ment volna a kukaba.
2020. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!