Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ennek van valami valóságtartal...

Ennek van valami valóságtartalma, vagy az egész csak egy nagy büdös hoax?

Figyelt kérdés

Több nem túl szakmaias újságcikkben, blogban, hasonló helyeken olvastam, vagy "szájhagyomány útján" hallottam, hogy alvás alatt gyorsabban/hatékonyabban gyógyulnak a sebek.


De ez az egész olyan, mint pl. a "csak az agyunknak a 10 százalékát használjuk, húúú mekkora szellemi szupererő lehet bennünk" szánalmas hoax, amit a szellemileg lusta magyarok a 2000-es évek elején nagy számban bekajáltak, miközben máshol már egy rég lebukott lejárt álhír volt csak.


2020. jan. 9. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
36 éve vagyok eü-s,de így konkrétan még nem hallottam. Viszont azt tudom,hogy a sebek gyógyulásához fontos a megfelelő vérellátás,amit a mozgás elősegít. És azt is.hogy a szervezet alvás idején könnyeben "javítja" a szervezet "hibáit". Úgyhogy szerintem ugyanolyan nagy szükség van alvásra és mozgásra is.
2020. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!