Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire népszerű a Hoxa.hu?

Mennyire népszerű a Hoxa.hu?

Figyelt kérdés
Ti szoktátok használni?

2020. júl. 8. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam még róla.
2020. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Sose hallottam még róla. Most rákerestem és egy ilyen tipik baba-mama-apa blog és fórum. Gyorsan be is zártam.
2020. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha jobban megfigyeled: olyan mint amikor a falusi nénik kiülnek a ház elé és sugdolóznak.

Mindenki vagy lejön róla, vagy kitiltják, ha nem olyan mint ők. Ha kicsit értelmesebbek, ha kicsit mások mint ők, ha nem hajlandóak a kamukat gyártani. Aztán van ott egy tényleg nagyon beteg elméjű nőci, aki abban leli örömét, hogy kamukat gyárt, és azon visonganak.


Szóval, ha le akarsz butulni, nem kicsit, hanem nagyon, akkor ott a helyed.

2020. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3+Szóval, hogy a kérdésedre is legyen válasz:


Én nem vagyok egy okos ember, de ennél hülyébb se szeretnék lenni, mint ami vagyok:D és eszem ágában nincs, hogy én még egyszer egy ilyen "közösségnek csúfolt helyre betegyem a "lábam".

2020. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én se szoktam nagyon használni,csak néha néha fel nézek rá.
2020. júl. 8. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a középiskolai felvételi fórumban leírták a középiskolai tapasztalatokat. Ekkor kezdtem el olvasni. Azután a hoxa ezeket a hozzászólásolat törölte. Így fél éve nem néztem meg a hoxát. Szerencsére ezek a középiskolai vélemények és felvételi élmenyek átköltöztek egy másik oldalra. Napi szinten odajárok mert a gyerekem miatt aktuális.
2020. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#8

Melyik az az oldal,amire átköltöztek?

2020. júl. 9. 08:31
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
gimiskola.nhely.hu
2020. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Egész jó oldal. Imádom a bakancslistát, jó játék.
2020. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most regeltem rá, írtam az egyik fórumba, és egyből nekem estek, hogy biztosan valami régi tag vagyok másik nick-kel, csak nem merem vállalni a véleményem. Nem is értettem, de azért vicces, hogy ha nem azt írod, amit ők, akkor neked esnek, és kötik az ebet a karóhoz... 😂
2020. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!