Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » F1-ben miért térdeltek le a...

F1-ben miért térdeltek le a pilóták?

Figyelt kérdés

Önbecsülésuk nulla. behódolni azt tudnak. Letérdelni. SZÉGYEN!

Mély tisztelet azoknak akik állva maradtak!


2020. júl. 9. 01:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szerencsére látszik a kommenteken, hogy mindenki elítéli már azokat akik letérdelnek! Ez nem egyenlőség. ez behódolás az erőszakosoknak.
2020. júl. 9. 01:30
 2/13 A kérdező kommentje:
Letérdelni az istened és a hazád előtt. de más ember előtt térdelni szégyen!
2020. júl. 9. 01:31
 3/13 A kérdező kommentje:
Leclerc tökéletesen leírta, hogy miért nem fog letérdelni. Igaza van? ne mondjátok, hogy nincs, mert letérdelés nélkül is lehet támogatni valamit!
2020. júl. 9. 01:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Megalázni magadat más bűne miatt és letérdelni. Na szép.
2020. júl. 9. 01:37
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Mindent elmond a témáról, hogy volt a nem térdelők közt is olyan, aki finoman szólva sem hófehér.

Akárcsak a metoo, a blacklivesmatter is átment a nevetséges kategóriába.

2020. júl. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudni hogy közülük hányan térdeltek meggyőződésből és hányan azért mert mondjuk a csapatfőnökök meg a szervezők gyakoroltak rájuk nyomást ("vagy térdelsz vagy kerítünk másik pilótát"). De Lewis Hamiltonban nagyot csalódtam, az egy dolog hogy elmegy a Hyde Parkba tüntetni de hogy Bernie Ecclestone-t is a rasszizmus pártolásával vádolja (micsoda időzítés...) az már a legalja mindennek. Hamilton (aki az egyik leggazdagabb sportoló) egy, a rasszista kártyát a saját PR-céljaira használó szar alak.
2020. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Engem csak az érdekel nőként, ha ismerkednék veletek, hogyan lehetne minél előbb kideríteni, hogy rasszisták vagytok?
2020. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: Engem az érdekelne férfiként, hogy miből lehetne minél előbb kideríteni, hogy logikátlan vagy és előítéletes? Ja, megvan. A hozzászólásodból.

Nem vagyok rasszista attól, hogy nem értek egyet a térdeléses dologgal.

2020. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. igen ez a lényege. A térdelés mindig is a megadás, lealacsonyodás a másik ember előtt szimbóluma volt. Ennek mi köze ahhoz, hogy egy MÁSIK fehér ember (aki nem én) rasszista? Tehát hogy én miért térdeljek le azért, mert pistike rasszista? Értitek? Legyen már gerincük és maradjanak állva!
2020. júl. 9. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyit sem tudsz megtenni, elég semmi ember vagy.
2020. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!