Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire divatos lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire divatos lányok közt a másik letérdeltetése?

Figyelt kérdés
Instán láttam pár ilyen videot, nem tudom miért térdel le egyáltalán a másik lány.

#divat #térdelés #térdeltet
2020. máj. 17. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Gyorsan elért amúgy hozzád a dolog😂😂
2020. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Miiii? :D én ilyet nem láttam.
2020. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Már régi dolog. A lányokban van egy ilyen ösztön, hogy megalázzák egymást.
2020. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Papucs112 ***** válasza:
78%
Mert eszméletlenül buták és érzéketlenek. De ez nem csak a lányokra igaz, bárki lehet ilyen.
2020. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó fiú is ezt csinálja, talán még le is köpik, gusztustalan, de neveltetéstől függ, mit látott példának, ugye maga a környezet, ami körbeveszi.

Én is láttam instán videókat, és maga az az undorító még ebben a dologban, hogy ez egyáltalán felkerül a közösségi médiára.. na meg, hogy vannak, akik ezt be is követik, meg kedvelik is..

2020. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem tudom hol tanulják ezeket és mi a céljuk vele.
2020. máj. 27. 17:46
 7/19 anonim válasza:
21%
Nem tudom milyen "térdelteltésre" gondolsz, de én mindig is szerettem térdeltetni a csajokat, ha értitek mire gondolok. Igaz, nem csinálok róla videót...
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Buták, és lejárni a másikat, barinok szerintem nem nagyon csinálják ezt egymással, inkább akiket utálnak, én is láttam egy balhérol videót és ott is letérdeltette maga elé szegény félig megtepett csajszit hogy kérjen bocsánatot, gusztustalan és nem nőkhöz méltó viselkedés
2021. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
11%
Érdekes mert leánykéréskor is ezt várják a férfiaktól. Szerintük ez a tisztelet jele. Valójában alázás.
2021. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Hali sub ferfi vagyok szivesen terdelek le lanyok elé, meg is alazhattok
2021. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!