Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ovodás koromban a sarokba...

Ovodás koromban a sarokba térdeltetett az ovónéni. Meg is érintett. Perelhetem pedofiliáért?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott így 33 év után. Mélyvsebeket téptem fel. Mennyi pénzre számíthatok?
2017. dec. 15. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy sarokba térdepeltetés és érintés ekkora traumát okozott? Valahogy nehezen tudom elhinni...
2017. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
jav* térdeltetés
2017. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nekem meg a bölcsiben az izémet kenegették. Csupa pedofilból áll a világ. Gyerünk a bíróságra, gazdagok leszünk! :D
2017. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Szintén gyerekkori sérelem miatt megkérdeztem egy ügyvédet, aki azt mondta hogy mivel hatása van a jelenre, ezért nem évült el. Tehát perelheted, és az idő múlása sem enyhít a tettén.
2017. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy értem a kérdés iróniáját, tényleg röhej, amilyen irányba manapság tart ez a szexuális zaklatás téma. Nekem mindig a Southpark jut eszembe róla. Szexuális zaklatás panda. :-)
2017. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
A töködet nyilván nem fogdosta, anélkül pedig semmire. De ezt te is tudtad, csak provokálsz, mert a konzervatív lelkednek fáj, ha néhány szexuális zaklató megkapja a méltó büntetését.
2017. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
#metoo szerintem csoportosan kéne perelnünk. Meg emlékszem, hogy gyerekkoromban egy néne pedofil módon nézett rám... csak már elfelejtettem a nevüket az a gáz :\
2017. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

 

"Ovodás koromban a sarokba térdeltetett az ovónéni. Meg is érintett. Perelhetem pedofiliáért?"


Persze, hogy perelheted. Aztán majd valaki felvilágosít, hogy a pedofília nem büntetőjogi fogalom és ennyi erővel perelhetnéd napfogyatkozásért is.


"Eszembe jutott így 33 év után. Mélyvsebeket téptem fel. Mennyi pénzre számíthatok?"


Hogy mennyi pénzre számíthatsz? Ha dolgozol, nagyjából ugyanannyira, mint a múlt hónapban, hacsak nem túlóráztál. A sebeidet pedig ne tépkedd, mert a mai egészségügyi állapotokat ismerve komoly veszélybe kevered magad.

2017. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kollegám, akinek a a kedves kolleginák viccből, egy csomag kotonnal ajándekozták meg. Ő is fontolgatja, hogy pereljen - e molesztalásert, szexuális zaklatásért...
2017. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ez csak pár eve történt és rajta is mély sebeket ejtett a dolog.
2017. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!