Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy csak...

Hogy fogadjam el, hogy csak egy átlagos lány vagyok és nem szép?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, mikor fényképeken meglátom magam, olyankor mindig elkeseredek. Mások meg olyan szépek....

Nem vagyok éppen csúnya, de kimondottan szép sem.

20+


2020. júl. 10. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Javítani mindig lehet a kinézeten. Járj el mondjuk konditerembe, legyél izmosan formás és máris jobban fogod érezni magad a bőrödben. :) Eleve a mozgástól jobb kedved lesz, de egy idő után ahogy látod az izmokat fejlődni még jobban fogsz örülni neki. Csinálhatsz majd konditermes selfie-ket lol.

Én férfiként szintén nem voltam (vagyok:D) nagy eresztés, de elkezdtem kondizni (leadtam 10+ kilót, plusz kicsit izmosodtam), felnőttként fogszabályzót hordani, jobban öltözködni stb. és már valamennyivel jobban érzem magam. :)

2020. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11-es válasza kapcsán jut eszembe rubintréka. Na mérd hozzá az átlaghoz... Ő is rájött, hogy miután kiharapta az összes pókot a sarokból, ideje lenne valamihez kezdeni, és nézd meg, van neki egy norbija, meg egy szétápdételt teste. Viszont: úszik a pénzben, pedig eredetileg az átlagosság csak álom lehetett számára.
2020. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Fogyj le/formálódj sporttal, növessz/vágass,festess jobb frizurát, stílusos ruhák amik jól állnak, egy kis smink ami kiemeli az adottságaidat(pl ha szép a szemed,azt,vagy ha teltek az ajkaid stb...) megfelelő bőrápolás,egészséges életmód

És máris szép leszel

2020. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ha szép lennék, lennének gondolom normális jelentkező is."

Aham. Szóval ez úgy működik, hogyha szép nő vagy, akkor lesznek csak normális jelentkezők? Miért, a külső ízlés határozza meg, hogy az ember mennyire normális


Legyél már őszinte: Átlagosként nem tudott a legjobb pasikat befűzni, a többieket meg semmire sem tartod, mert annyira felszínes vagy.

2020. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13: Ezek mind megvannak, az alakommal pedig nincs gond. Bár ugye nem mindenkinek a vékony lányok jönnek be. De az alapon nem lehet változtatni.
2020. júl. 10. 15:15
 16/22 A kérdező kommentje:

14: Hát persze, te már csak tudod. Bocsi, hogy átlagosként nem fogok fogatlan, félalkoholista Józsira ráfanyalodni, vagy hogy van tartásom és nem kezdek foglalt férfival.:) Tényleg én kérek elnézést!

Amúgy meg, ha nincs vonzalom valaki felé, nem erőszakolhatom meg magam, hogy márpedig legyen, csak azért, mert átlagos vagyok. Ez nem így működik.

2020. júl. 10. 15:18
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
De, amúgy mit vársz? A válaszokra tojsz, magad mentegeted és fényezed. Tök mindegy, hogy mit írunk, csak ennyit reagálsz. Milyen csodaválaszt vársz, ha még magaddal sem vagy hajlandó szembesülni?
2020. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

És ha lenne rajtad valami egyedi/feltűnő? Pl hosszú lila haj(csak példa:D) akkor talán nem lennél olyan átlagos

Persze nem feltűnősködésből, de ha tényleg annyira átlag vagy, egy egyedi dolog jót tenne

2020. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%
#16: Neked a fogatlan, félalkoholista Józsik az átlagosak? Van baj. :D Most te átlagos vagy, vagy csúnya? 🤔
2020. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hol fényeztem magam?

A kérdésre igazából senki sem válaszolt. Nem életvezetési tanácsokat kértem. Azt kérdeztem, hogy fogadjam el?

2020. júl. 10. 15:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!