Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy csak...

Hogy fogadjam el, hogy csak egy átlagos lány vagyok és nem szép?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, mikor fényképeken meglátom magam, olyankor mindig elkeseredek. Mások meg olyan szépek....

Nem vagyok éppen csúnya, de kimondottan szép sem.

20+


2020. júl. 10. 14:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az élet során az ember változik idővel, tehát nyugi.
2020. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Dorci1999 ***** válasza:
Én is átlagos lány vagyok és hát talán elfogadom. Vágyok rá persze,hogy szép legyek, de ez van. Legalább a szépek szerencsések. Én próbálok örülni hogy sikeresek, és akkor máris nem bánkódom a külsőm miatt. Illetve örülni kell annak hogy az átlagos kategógiába már benne vagyunk és nem vagyunk csúnyák. Gondold el milyen egy olyan lánynak akinek tényleg eldeformálódott arca van. De közben megértelek. Amúgy egy jól megválasztott ruha azért tud dobni a külsődöm. Most ráadásul nyár van, felvehetsz szexibb ruhákat is.
2020. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!