Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy csak...

Hogy fogadjam el, hogy csak egy átlagos lány vagyok és nem szép?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, mikor fényképeken meglátom magam, olyankor mindig elkeseredek. Mások meg olyan szépek....

Nem vagyok éppen csúnya, de kimondottan szép sem.

20+


2020. júl. 10. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Oké és pontosan mi a bajod? Szép akarsz lenni, hogy több lájk menjen instán vagy több férfi csorgassa rád a nyálát? Vagy a lányok irigykedjenek?
2020. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Már az átlag sem elég, hölgyek?
2020. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
És?
2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1: Nincs instám, nem ez a része érdekel a dolognak.

2: Nem sokra megyek az átlaggal.

3: Mi és? A kérdést olvashattad, ha nem tudsz értelmesen válaszolni, lapozz tovább.

2020. júl. 10. 14:52
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Remélhetőleg hallasz, látsz, egészséges vagy és megvan mindened.

Fiatal vagy, előtted az élet, és minden esélyed megvan rá, hogy rátalálj életed szerelmére.

Nőként rengeteg lehetőséged van, hogy kiemelkedj az átlagosságod mögül: öltözködés, smink, frizura. És ez az átlagosság csak a te értékrended, valószínűleg vannak és lesznek a világon olyan emberek majd, akinek te vagy a legszebb.

Mi a probléma?

2020. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Szóval képtelen vagy megválaszolni, hogy miért zavar a dolog. Ha ez a helyzet, akkor keress fel egy pszichológust.

Az meg mi, hogy nem sokra mész az átlaggal? Miért, mire kéne menned a kinézeteddel? Modell akarsz lenni vagy mi? Lusta vagy mást dolgozni?

2020. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem igazán van rá esélyem, így 30 körül pedig egyre csökken. Eddig sem voltam sikeres ilyen téren.

Szolid stílusom van, a kihívó nekem nem áll jól, az nem én vagyok, nem áll jól, nem is érzem magaménak.

A probléma az, hogy a kutyának sem kellek. Csak olyanok találnak meg, akiknek komoly defektjük van, vagy kapcsolatban vannak és csak szexet akarnak maximum.

2020. júl. 10. 14:58
 8/22 A kérdező kommentje:
6: Igen, lusta vagyok mást dolgozni pff... Ez most hogy jött ide? Miből vontad le ezt az óriási következtetést? Nem is ismersz. Minek írsz, ha csak kötekedni tudsz?
2020. júl. 10. 14:59
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha szép lennék, lennének gondolom normális jelentkező is.
2020. júl. 10. 15:01
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"A probléma az, hogy a kutyának sem kellek. Csak olyanok találnak meg, akiknek komoly defektjük van, vagy kapcsolatban vannak és csak szexet akarnak maximum."

Nem kellesz senkinek, de azért mégiscsak kellesz valakinek. Akik megtalálnak, egyszerűen a te szinted képviselik. A kérdésed alapján főleg a defektesek.


"Ez most hogy jött ide? Miből vontad le ezt az óriási következtetést? Nem is ismersz. Minek írsz, ha csak kötekedni tudsz?"

"Nem sokra megyek az átlaggal."

2020. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!