Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lelhetek olyan emberre,aki...

Hol lelhetek olyan emberre,aki fordítani képes az emberek szavait nekem?(amik mögött van más jelentés)

Figyelt kérdés
Úgy értem,mikor pl azt mondja xy hogy semmi,akkor tudom hogy gáz van...De most éppenséggel más történt,amit inkább privátban beszélnék meg valakivel. Nem tudom sokszor,hogy mi a háttere a szavaknak,amiket mondanak nekem,illetve most van egy konkrétum.
2020. júl. 12. 01:23
 1/6 Thispain ***** válasza:
Én ezen nem törném a fejemet a helyedben. Ha mégis kéne, a verbális, és a non-verbális kommunikáció összehasonlításával próbálnék tájékozódni, előnybe helyezve az utóbbit(mivel az ösztönösen jön, nehezebben manipulálható).
2020. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretnéd írd le a szitut itt, vagy privátban, és megpróbálok segíteni.
2020. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne nekem is ilyen. Valaki?
2020. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küld
2020. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáljuk meg, mesélj.
2020. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenn pszichológiai könyveket olvasni, illetve metakommunikációról szólóakat.
2020. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!