Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki így?

Írjak neki így?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú osztálytársam, akinek szerelmet vallottam fél éve, amikor elment másik suliba tanulni. Nem igazán tudott mit mondani, nem volt bunkó, de lehetett volna kedvesebb is. Amikor írtam neki vmit nem is válaszolt az üzenetemre.

Most instán kirakott egy képet egy kocsiról, egy ideje már arról az autóról rak ki képet, mintha az övé lenne, hogy ül a vezető ülésen, a kocsikulcs a kezében...stb.

Gondoltam, hogy ráírok, hogy "ez a te kocsid? Vezeted is?"


Szerintetek ráírjak ennyit?


2020. júl. 12. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mi értelme lenne? Fél éve sem hatottad meg, mi változott volna azóta? Szerintem hagyd inkább.
2020. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Írj rá, de ne ezt. Szerintem nagy eséllyel az ő kocsija, ha ilyeneket posztol. Inkább vmi olyan írj, hogy "Szép/menő a kocsid, és grat a jogsihoz :)"
2020. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne, nyomulásnak is veheti
2020. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Inkább ne, megbánnád.
2020. júl. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!