Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alsógatyával vagy nélküle jobb?

Alsógatyával vagy nélküle jobb?

Figyelt kérdés

Ti hordtok (férfiak) alsógatyát mindig, amikor elmentek valahova vagy csak felhúzátok a gatyát és kész?


Valaki hord ilyen vagy hasonló sexi alsó gatyát, akár állandó jelleggel? (Ezt úgy értem, hogy ilyen van rajta amikor ki megy a boltba, dolgozik...


[link]


Ha igen küldesz képet milyen fajtát?


Valakivel történt már érdekes sztori, pl.: elfelejtette, hogy nincs rajta alsó és elment az orvoshoz és lehúzta a gatyát...



2020. júl. 13. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alsóval. Mindig veszek fel. Pizsama alá nem. Nem hordok olyan alsót ami a linken van. Fecskét viszont igen és boxert is.
2020. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Csak itthon nem hordok, ha megyek valahova, akkor mindig veszek fel
2020. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én mostanában fürdőkatyában közlekedem csak, mivel sofőr vagyok hosszú utakon a golyóimat szét nyomja a gatya ezért anélkül vagyok.
2020. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig még melegben is. N komfortos nélküle. Meg most képzeld el beizzad a s*gged és a folt nem az alsoba hanem mondjuk egy világosabb nadrágba megy. Undorító. Az alsó azért is jó mert így a nadrágot is fel lehet 3-4x venni ha az alsot valtogatod.
2020. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
én alsó nélkül vagyok. nekem kényelmesebb alsógatya nélkül, nem hiányzik a mindennapi életemből.
2020. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én boxert hordok mindig, kivéve amikor alszom. Alvásnál ugyanis csak egy póló van rajtam, vagy néha még az se. 🙂
2020. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes az a link
2020. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno sulis voltam reggel úszásra jártunk úszás után öltözéskor egyik osztály társam öltözőt át akkor nem vete visza a boxer alsóját egyszer mondta hogy így kényelmesen nem értetem a lényegét hogy minek vet fel előtte, utána már nem vette visza, de nem zavartata magát át látszót neki a formálya.
2021. jún. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet alsó ruházatot hordani; valamint buszon pl mindenképp, mert pl lehet, hogy az előtted ülő valaki leizzadta pl a széket, és akkor abba lehet, hogy kellemetlen beleülni, meg lehet,hogy nem is feltétlenül túlzottan higénikus.
2021. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak itthon van hogy nincs rajtam alsó, egyetlen egyszer indultam el így motorral (természetesen nadrág az volt rajtam😂), de mikor rajta ülve picit hátrébb akartam lökni magam a lábammal, hát.... Mondhatni, diótörőként funkcionált a tank... Szóval jól könnyes szemmel bejöttem és fevettem egy alsót is🤷‍♂️

Leget hogy ettől független volt, és a motorom alapból egy golyógyilkos, de nem akarom mégegyszer kipróbálni. Amúgy sem lenne kellemes egy esetleges balesetben seggen csúszni így/ szétszaggatott nadrággal hazajönni.

2021. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!