Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok nők nagy része miért...

A lányok nők nagy része miért lóg állandóan az instagrammon meg facebookon ?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek meg persze fiuk és férfiak is vannak akik szintén ilyenek de alapjába véve a mai fiatal lányok nők kb 70 % ka állandóan ott van úgy mintha ezen múlna az élete , ruhákat vesznek csak azért hogy lefotozzák fotoztassák magukat benne és ki tudják posztolni meg elmennek ide oda csak és kizárólag azért hogy ott is jó fotókat csináljanak és ha nyaralnak a nyaralásuk is csak abból ál hogy állandóan kitről posztolnak , tényleg mintha ezen múlna az életük és egymással versenygenek hogy kinek van több követője lájkja a képein meg kinek van jobb képei meg ilyesmi ,ennek mi értelme van ?
2020. júl. 14. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Alacson önértékelés - állandó megerősítést vár a külvilágtól.
2020. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Valamiért nekem ez nem tűnt fel... Bár lehet csak azért, mert nem vagyok fenn instagrammon és facebookon állandóan, hogy észrevehessem. 🤔

Érdekes az élet, nem igaz?


Szóval megoldás a problémára, csak benned rejlik. 🌈

2020. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Csak ezzel próbálják magukat igazolni, hogy érnek valamit, szerintem szánalmas, mármint nem az, ha valaki aktív és sok képe van fbn, hanem az a likegyűjtögető életmód.
2020. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Munkához használom a FB-ot. Privát célokra szinte soha, az utóbbi évben talán 2 dolgot osztottam meg. Instagramom nincs, csak céges.
2020. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Az ismeröseimazon tul hogy nehogy lemaradjanak az ismerösök szervezte programokbol stb, javareszt feltekenysegböl hogy kepben legyen mikor ki likolja a pasijàt, kik irogatnak neki, közös képük is meglegyen osztva nyilvanosan, neki is legyenek like-jai, többen csinalnak közös adatlapot is inkabb.


Ha nem vagy a közössegben akkor olyan mintha vakon lennél a pàrod mellett azt sem tudod kik a haverjai milyen körökben mozog, kikre startol, milyen progikat terveznek, csak szemelyesen amit latsz, ami csak a jéghegy csucsa nem több.


Egy rakas info csak online fut es nem telefonon meg szemelyesen. Akàr céges bulik is pl.

2020. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van egy huszonéves lány ismerősöm aki különböző (szerinte) szexi pózokban fotózgatja SAJÁT MAGÁT és pakolja ki instára. Sose fogom megérteni, hogy ez miért létszükséglet egyeseknek.
2020. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Előző, sztem csak egy sugar daddyt keresnek aki majd eltartja őket. Mondjuk az igényesség afelé, hogy a férfi el tudja tartani őket alapvető ösztön a nőknél, de egyesekben túlteng.
2020. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7es, nem hiszem, van párja a csajnak
2020. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6 is válaszoló , ott a pont szerintem is azért csinálnak bikinis meg 20 ezer féle magamutogató képet mert gondolják hogy hátha ír nekik valami modellügynökség vagy valami gazdag pénzes férfi aki eltartja őket és semmit nem kell csinálniuk , de hát nem csoda hisz a médiában is állandóan az megy hogy akkor vagy menő csaj ha sok pasival vagy, vagy állandóan félmeztelenül a melled és a segged mutogatva pózolsz a maldiv szigeteken lásd pl palvin barbi és sokuknak pl ő a példaképe
2020. júl. 14. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

De miért lenne baj, ha nekik ez az élet? Beszélsz róluk most is. Nekik meg, ha találnak egy sampont, aki fizet nekik, meg van oldva az életük.


Én amúgy nem posztolok semmit, de ott lógok, mert meme-eket és recepteket nézek.

2020. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!