Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézegeti a párom állandó...

Miért nézegeti a párom állandóan a volt barátnője profilját a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Volt rajta kívül még barátnője,de csak őt nézegeti szerintem minimum heti rendszerességgel.Lehet mondani,hogy természetes,hogy érdekli mi van vele...na de ennyire gyakran?Nekem az ő kapcsolatainál hosszabbak voltak sokkal,mégsem nézegetem az exeimet,még csak eszembe sem jutnak legfeljebb félévente ha 1x.Egyszerűen beleőrülök a féltékenységbe,néha rám jön a bőghetnék is.5 éve vagyunk együtt.22/L

2015. febr. 10. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

mert mi férfiak együtt tudunk élni sokféle nővel,kedveljük is őket,de szeretni az életben csak 1x tudunk.

mondjuk neked mint nő ezt nehéz elfogadni,mert ti simán túl vagytok egy szakításon 1-2 hónap alatt.

2015. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan nő vagyok, de én is rendszeresen megnézem a volt vőlegényemet, akivel 10 évig voltunk együtt, esküvő nem lett belőle. Az ég világon semmit sem érzek már iránta, csak érdekel mégis hogy mi van vele, velük, mivel már neki is, nekem is külön családunk van. A férjemmel együtt szoktuk megnézni a volt párom képeit, a férjem ebben semmi rosszat nem lát bele. :) Meg szoktuk nézni az ő volt barátnője képeit is. Nem tudtam hogy ez nem normális dolog, azt hiszem ezek után inkább hanyagolom. :) Vagy mégsem?:)
2015. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Ő rajongó típus lehet. Ez csak olyan, mint mikor valaki a kedvenc énekeséről, focicsapatáról, stb. csekkolja a híreket.

Nem biztos, hogy vissza akarná csinálni a kapcsolatot azzal a lánnyal. Egyszerűen csak olyan lány ő, aki nagyon megfogta a személyiségével, és nyilván egy személyiségtípus is kell hozzá, amit a barátod képvisel, ő igazi rajongó lélek.

Sajnos nem érted rajong. Lehet, hogy egyetlen más nőért sem fog már ennyire rajongani az életben, mint azért a lányért. De ezt nem azt jelenti, hogy mással ne lehetne elégedett.

2015. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
2-es mi is így vagyunk a párommal és nem látom ezt olyan rossznak, de inkább az a lényeg hogyan beszél róla.
2015. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké akkor hozzá tenném még azt,hogy nagyon nagyon fiatalon voltak együtt még 1 hónapot sem...semmi mondhatni komoly dolog nem volt közöttük.Én akárhogy is de nagyon nem találom ezt normálisnak,hogy HETENTE nézegeti.


Az nem igaz,hogy a nők 1-2 hónap alatt túlteszik magukat.Exem volt nekem az első,kb fél évig voltunk együtt és nehezen tettem túl magam rajta szerintem érthetően.Viszont mint írtam most szinte eszembe sem jut már.Párom meg 1 hónapos kapcsolatán nem teszi túl magát ennyi idő után sem?(ráadásul neki én vagyok az első) Komolyan nem értem :(

2015. febr. 10. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha volt kapcsolata, hogyan lennél te az első? Amúgy kérdezd meg tőle, mi az oka?

Ha pedig ennyire féltékeny vagy, mély sajnálatom a párodnak.

2015. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kíváncsiság, nézelődés, nincs ebben semmi, amit bele lehetne képzelni. De azért te csak kreálj nem létező problémákat. :D
2015. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hoyg a nő hagyta ot tés azért nézegeti, hogy lássa, most vajon van-e valakije, mert némi kárörömöt okozhat, ha a másiknak sem jön össze. A másik verzió, ami 5 év után nem valószínű, hogy még mindig érez valamit iránta, vagy csak simán ő a zsánere kinézetre.

Ne legyél féltékeny, az semmin nem segít. Azt lehet érezni, hogy tényleg igazán szeret-e azt nem kell mondania, annak vannak egyéb jelei.

2015. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na vajon hogy lennék neki az "első"?A szexre gondoltam kedves válaszoló.


A többi választ köszönöm,picit megnyugtató:)

Érzem,hogy nagyon szeret,de a tudat,hogy (szerintem) bejön neki még a csaj,nagyon rosszul esik és nagy mértékben ront az amúgy is kicsi önbizalmamon...féltékeny vagyok a csajra,mert úgy érzem szebb nálam vagy nem is tudom :/

2015. febr. 11. 22:36
 10/10 anonim válasza:
85%
Ez semmiképpen sem normális, beszéld meg vele! És mi nők nem vagyunk túl 1-2 hónap alatt a szakításon, sőt...ne itt gyűlöld a nőket, menj el inni vagy valami, de ne állíts ilyet. Senki nem kíváncsi arra, hogy nőgyűlölő vagy, ha meg nem, akkor ne általánosíts.
2015. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!