Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudjak? Ti már...

Szerintetek hazudjak? Ti már csináltátok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek állásinterjúra, több embert is behívnak ahogy kivettem a nő szavaiból. Lényeg , hogy az állás nem igényel elő képzettséget , tapasztalatot, betanítanak. Viszont én nem itt szeretnék elhelyezkedni, van más szakmám és amint lehet dobbantanék.. csak jelenleg a vírus helyzet ellehetetlenítette azt.. ezért is jelentkeznék erre ideiglenesen. Ők meg hosszútávra keresnek embert álláshirdetés alapján. Namármost ha az igazat mondom akkor fix hogy nem vesznek fel... és munkanélküli maradhatok továbbra is. Ha viszont letagadom szakmám amit beleírtam az önéletrajzba ( hogy nem azzal szeretnék foglalkozni , kiábrándultam belőle, vagy csak mellékbe csinálnám) akkor az nyilván jó pont lenne.
2020. júl. 14. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

Baromi jó átveréssel kezdeni egy új helyen...


Nem, nem hazudtam soha, és nem is tervezek ilyesmit!

2020. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Baromi jó munkanélkülinek maradni:D ...ja várj mégse.
2020. júl. 14. 16:44
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Akkor csak hazudj. Aztán majd lesel, amikor utána senki nem vesz. Ezeknek a dolgoknak sokszor hírük megy ám.
2020. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell elmondani, hogy nem tervezel hosszútávra. Mindenki dobbant, ha jobbat talál. És ugye ki tudja, mikor találsz jobbat, lehet, hogy hosszabb idő lesz, és akkor nekik is volt hosszú távra emberük, és te se voltál munkanélküli.
2020. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es .. énis így látom.
2020. júl. 14. 16:53
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Végre leírta valaki azt amit hallani akartál. A valóság az, hogy buta vagy mint a föld, és ezt ki fogják szúrni akkor is, ha hazudozol. A magadfajta egyik melóból vergődik a másikba, nem csoda, ilyen hozzáállással.
2020. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell hazudnod, hiszen nem tudhatod, mikor áll helyre az élet a vírus miatt. Szerintem teljesen "megbocsátható" úgy értelmezni a "hosszú távú munkalehetőséget", hogy nem rúgnak ki 2 hónap múlva és nem te maradsz ott évekig. Csak ha rákérdeznek, hogy ilyen papírokkal miért ilyen munkát vállalsz, érdemes felkészülni a megfelelő válasszal...
2020. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Na, ezért vagyok hajlandó csak ajánlásra munkavállalót felvenni. Ezért nem talál munkát az, akinek nincs "protekciója". Mert protekció nélkül mi, munkáltatók, már nem bízunk senkiben. És milyen igazunk van...
2020. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem vagyok buta;) És minden ember saját magát minősíti az ilyen kirohanásokkal.

A normális válaszokat köszönöm!

még annyi hogy mi lenne a megfelelő válasz egy ilyan esetben ?( hogy ilyen papírokkal miért ilyen munkát vállalok)

2020. júl. 14. 17:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem tudom miért hőbörögnek egyesek. Nyilvánvaló , hogy minden ember a saját érdekét nézi. Persze , hogy nem akarok beláthatatlan ideig munkanélküli maradni .. így a kisebbik rosszat választom ha kell.
2020. júl. 14. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!