Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudjak? Ti már...

Szerintetek hazudjak? Ti már csináltátok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek állásinterjúra, több embert is behívnak ahogy kivettem a nő szavaiból. Lényeg , hogy az állás nem igényel elő képzettséget , tapasztalatot, betanítanak. Viszont én nem itt szeretnék elhelyezkedni, van más szakmám és amint lehet dobbantanék.. csak jelenleg a vírus helyzet ellehetetlenítette azt.. ezért is jelentkeznék erre ideiglenesen. Ők meg hosszútávra keresnek embert álláshirdetés alapján. Namármost ha az igazat mondom akkor fix hogy nem vesznek fel... és munkanélküli maradhatok továbbra is. Ha viszont letagadom szakmám amit beleírtam az önéletrajzba ( hogy nem azzal szeretnék foglalkozni , kiábrándultam belőle, vagy csak mellékbe csinálnám) akkor az nyilván jó pont lenne.
2020. júl. 14. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem akarok felvenni olyat, mint te vagy. :D
2020. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem is dolgoznák nálad!:D
2020. júl. 14. 17:22
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is voltam árufeltöltő diplomával. 2 hónap után kaptam jobb állást és dobbantottam. Nálam a felvételnél előny volt, hogy diákként már dolgoztam a láncnál csak másik városban, meg kb mindenre azt mondtam, amit hallani akartak. Az osztályvezető egyszerű volt, mint a faék, kilóra megvettem.

Amúgy nem kell nekik megmondani, hogy nem hosszútávra tervezel, szépen előadod magad, hogy meglegyen a meló, aztán úgyis alakul.

2020. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávra keresnek embert, aztán lehet két hét múlva kiutálnak, mert nem tetszik nekik milyen irányba pöndörödik a szemöldököd...

Én be se írnám azt az extra végzettséget, vagy ha mégis, azt mondanám, hogy kiégtem, és kell pár év nyugi.

2020. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az a baj már beírtam és úgy küldtem el e-mailben.

Akkor majd kitalálok valami rafkós választ.

2020. júl. 14. 17:30
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Na, aki olyat ír, hogy "dolgoznák", az tuti nem fog jobbat találni.
2020. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltató sem gondolta véresen komolyan, hogy hosszú távra akar téged. Addig akar, amíg az érdeke megkívánja. Te is addig maradsz ott, amíg az érdeked megkívánja. Ezzel mindenki tisztában van, nem kell külön ecsetelni.
2020. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem te összekersz engem valakivel. Nem értem, mi alapján vélsz felismerni, de inkább ne próbálkozz legközelebb ilyen kijelentésekkel, mert nagyon nem megy.


És igen, munkáltató vagyok. Irodavezetőt kerestem és alkalmazok

2020. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez a hosszútávú dolog olyan, hogy amíg nem része a munkaszerződésnek, hogy te min. 1 évig ott dolgozol, addig nem létezik. A munkaadó és a munkavállaló is kérhet bármit, hivatalosan az létezik, amit a szerződés tartalmaz. Ami azon felül meg lett ígérve, ha be lesz tartva, az csak jófejség
2020. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!