Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy sztár...

Az mit jelent ha egy sztár nem jelöl vissza facebookon ?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszok érkezzenek, és egyik haverom bejelölte öt visszajelölte, van rólam kép köszönöm a válaszokat, Magyar a sztár
2020. júl. 14. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A te képed nem tetszik neki.
2020. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi is azt szeretnénk ha normális kérdések érkeznének de csak ilyenek jutnak...
2020. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
nagy magyar sztár lehet.
2020. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Először is .. olyan nincs , hogy magyar sztár... maximum celeb:D
2020. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

gondolod, hogy egy sztár saját maga kezeli a fb oldalát...???


LOL

2020. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mit jelent? Pont azt. Nem jelölt vissza.
2020. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy néha a wc-n ülve visszajelöl pár embert, és a haverod pont jókor jelölte be. Az is lehet, hogy őt véletlenül jelölte vissza. Vagy véletlenül volt vele egy közös ismerőse amitől azt gondolta, hogy talán tényleg találkoztak. Ezer dolog lehet, de mindenesetre ne vedd a szívedre, ha az ismerőse lennél, az se változtatna semmit az életeden, valószínűleg az üzeneteidre nem válaszolna. Max. arra lenne jó, hogy elmondhasd, hogy az ismerősöd fb-n.


Szerintem egy magyar celeb személyes fb profilját viszont tényleg ők maguk kezelik.

2020. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan akkora jelentőséggel bír a faszbuk, hogy ezen rugózol? Majd ha összegyűlik neki egy tucatnyi visszajelölésre váró kérés, meg éppen olyanja van, akkor rászán két percet, is visszajelöl mindenkit, és akkor beljebb leszel?
2020. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt kapd ki! Engem egy magyar énekes jelölt be. Ónodi László. Sőt, instagramon is bekövetketett. Semmi közöm a zenéhez, nem is vagyok a rajongója, nem igazán hallgatom őt, nincs ötezer ismerősöm, maximum gyakran kommentek különböző oldalakon, és csoportokban, de ennyi. Instàt nem igazán használom. Mégis bejelölt. Mit jelent? Nem tudom, szerintem semmit, csak gondolom ezzel is azt akarja, hogy minél több emberhez jusson el az újabbnàl újabb klipje.

Ezek az emberek napi sok száz jelölést kapnak, próbálkozz, hátha egyszer téged igazol vissza. Nekem régen Hujber Feri is megvolt ismerősnek (nem viccelek, viccből jelöltem be, és ő visszaigazolt).

2020. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vond vissza a jelölést és próbáld újra.

Lehet, nem is maga kezeli a fiókját. Valszeg amilyen kedve van, úgy jelölget vissza.

2020. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!