Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy sztár...

Az mit jelent ha egy sztár nem jelöl vissza facebookon ?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszok érkezzenek, és egyik haverom bejelölte öt visszajelölte, van rólam kép köszönöm a válaszokat, Magyar a sztár
2020. júl. 14. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját személyes fb profilja, akkor miért meglepő, hogy nem jelölt vissza, ha nem is ismeritek egymást? A haverodat lehet, hogy véletlenül jelölte vissza, vagy van hasonló nevű ismerőse, és azt hitte, ő az, vagy van valami közös ismerős, vagy bármi.
2020. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem addig jó, ameddig nem jelöl vissza...ismerd meg személyesen, ha annyira érdemesnek tartod.


korábban nekem is volt egy személy, akit nagyon tiszteltem, rengeteg koncertre jártam, mondhatni rendszeresen, koncertek után beszéltünk, értékelte ő is, hogy ennyire sokat jelent a zenéjük stb.

vele is az volt, hogy ő jelölt be engem.


őt is rengetegen jelölgették folyamatosan és eléggé zavarta.

mostanra már nem érdekli. a "privát" profilja sem privát már, egyszerűen már nem is igazán oszt meg semmiféle privát dolgot, csak azt, amit a hivatalos oldalon is, és visszajelöl mindenkit.


szerintem az már gáz, ha a rajongók elérik ezt a pontot, és végül inkább visszajelöl mindenkit, had örüljenek, de nem fognak cserébe semmi "extrát" kapni, mert inkább meg se osztja.


vagy amit 9-es ír...ez egy nagyon jó reklámfelület, úgy fogja eljuttatni a legújabb történéseket, hogy közben tök közvetlennek látszik, mert a saját személyes profilján keresztül teszi közzé, nem a hivatalos oldalon.


személy szerint ez nála is így megy...elég sok agyhalott rajongója van, akik kiváltságnak érzik, hogy ők is az ismerősei facebook-on, holott gyakorlatilag már mindenki más is, semmi különleges nincs benne.

2020. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén... ha amúgy nem ismered, akkor miért kellene, hogy visszajelöljön...?
2020. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!