Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt én gondolom túl, vagy...

Ezt én gondolom túl, vagy tényleg van benne valami?

Figyelt kérdés

16 vagyok, lány.

Van apámnak egy munkatársa, aki kb olyan 1 éve ilyen családi barát. Szoktunk együtt menni a Balatonra meg erre-arra. 16 vagyok, még nem volt barátom, és néha az osztálytársaim emiatt cikiznek. Ezt mondta anyám annak a csávónak és azóta folyton dicsér és (számomra) félre érthető dolgokat mond.

Például amikor mentünk egyszer a szigligeti várba, akkor amikor mentünk fel a lépcsőn, előtte mentem, és azt mondta, hogy szoknyába kellett volna jönnöm (mert jól be lehet látni alá). Meg többször is elmondta már, hogy ha 20 évvel fiatalabb lenne (most 39 éves), akkor biztos betámadna meg ostromolna, mint az egri várat, stb.

Lehet, hogy csak én gondolok bele ilyen sokat vagy tényleg bejövök neki? Mert lehetséges, hogy annyira akarok magamnak valakit, hogy beleképzelek többet a dolgokba és túlgondolok dolgokat, közbe meg csak az önbizalmamat akarja feltornászni. (Ő az egyetlen fiú [férfi], aki bókol nekem családtagokon kívül.)


2020. júl. 14. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Túlgondolod. Sok mindent beleképzelsz.
Nem gondolod túl. Lehet benne valami.
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azelőtt nem mondta, hogy az anyukád említette volna neki ezt a cikizős dolgot, akkor lehet, hogy nincs mögötte semmi.


Mindenesetre egy kicsit kínosnak hangzik ezt a túlzásba vitt bókolás, lehet, hogy erről beszélned kellene a szüleiddel. Remélem, biztonságban vagy és nem rángat bele az az ember semmi olyasmibe, amit nem szeretnél.

2020. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Inkabb egy bunkonak tunik, aki olyan zaklatos humort nyom. Meg persze nem ijedne meg a szextol.
2020. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Kívülről ezt nem lehet megítélni.

Nagy valószínűséggel még gyereknek tart, de már igen tetszetősnek és ezért poénkodik, csak bénán.

Arra kell figyelned hogy ennél ne legyen több, tehát ne keresd külön a társaságát, ne próbálj meg előtte, a közelében felnőttesebbnek tűnni, ne akard felkelteni a figyelmét. A pasi pont abban a korban van, amikor a férfiak elkezdenek néha megbolondulni és hülyeséget csinálni, ne segítsd ebben.

A szüleid szerintem annak örülnek hogy még nem volt barátod, a lányom most lesz 16 év bár nagyon aranyos út talált egy fél éve, de akkor is jobban örültem volna ha vár még vele 1-2 évet. Ráérsz! Csak emiatt véletlenül se kezd bele valamibe, főképpen ne egy sokkal idősebb felnőttel.

Egy 39 éves pasas kizárólag a szexre menne rá egy nagyon fiatal lánnyal, ha már belekezdene és azt is titokban, mert tudja hogy baja lenne belőle - nyilván a családod ki is készítené. Vagyis csakis egy hazugsággal teli, vacak kapcsolat lenne, amit senkinek nem mondhatnál el, ő meg szégyellné hogy belekezdett.

Kerüld el a pasit amennyire lehet, még akkor is ha nem is volt benne semmi rossz szándék.

2020. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem lehet tudni. Barátnőmre is a családbarátja volt ráállva, megvárta a pasi, amíg 18 lesz, és rámászott a csajra.(44 éves pasiról beszélünk, aki látta a barátnőmet felnőni).
2020. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!