Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy sok ezen az...

Jól látom, hogy sok ezen az oldalon a kamu kérdés? Most nem a nyilvánvalóan troll kérdésekre gondolok, hanem hogy valaki felteszi úgy a kérdést, mintha benne lenne egy élethelyzetben, de igazából csak a fotelből irogat és legfeljebb a macskájával él.

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
jól
2020. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Élenk a fantáziája sokaknak... Y

:-)))

2020. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Sőt mióta bevezették a rangokat, mégtöbb. Gyüjtik a kérdéseket a ranglépéshez. Az oldal üzemeltetője meg vigyorog, mert kiírhatja, hogy naponta X új kérdés.
2020. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: ezt nem is tudtam, hogy a kérdéskiírás rangot jelent...


én csak hozzászólni szoktam.

2020. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt azért nem tudhatod, hogy valaki miért tesz fel szerinted kitaláció kérdést. Én például kérdeztem már azért, mert kellett egy írásomhoz, hogy egy bizonyos szituációban hogy reagálnának az emberek, és nem akartam valótlanságot leírni. De attól még nem troll valaki-
2020. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!