Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert almodok a parom 6 evvel...

Miert almodok a parom 6 evvel ezelotti exevel?

Figyelt kérdés
Semmi félelem nincs bennem afelol hogy megcsalna vagy nem szeretne. Tudom hogy mindennel jobban szeret es en vagyok a nagy szerelme,tavasszal lesz az eskuvonk. Az elmult hetekben 2x is almodtam arrol hogy az elso baratnoje (5evig voltak egyutt) vissza akarja szerezni es mindig jon utana. Beszeltunk parszor exekrol de ezt nem ertem. Soha nem talalkoztam a lannyal de álmomban megis tisztan latom az arcat es nagyon valosagos az alom. O egyebkent külföldön el szoval vegkepp nem ertem.

2020. júl. 16. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert beképzeled magadnak, hogy bárki is el akarja őt tőled venni. Ezt kényszerképzetnek hívják, főleg akkor amikor a másik nőnek családja van és senkinek esze ágában nincs ilyen.Mert senki nem fogja a jól működő családját egy kufircért feldobni. Nincs az a kufirc ami megérné.
2020. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En teljesen nyugodt vagyok,egyaltalan nem szoktam ilyenre gondolni hogy akarki elvenne tolem. Feltekeny sem vagyok
2020. júl. 16. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
2 Az álmod árulkodik a beszédeddel szemben:)
2020. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!