Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb hely/szituáció, amiben elhánytátok magatokat?

Figyelt kérdés
Az oka nem számít (tehát hogy most beteg voltál, részeg, izgultál, utazási betegség volt, terhesség, akármi), a lényeg hogy mi volt a legszégyenletesebb, legkellemetlenebb helyzet vagy helyszín, ahol sikerült visszaköszönnie aminek nem kéne? Mi történt?

2020. júl. 16. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
vonat
2020. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy ruhauzletben soppingoltam es a penztarnal jott ram hirtelen. Szerencsere a padlo lett csak olyan.
2020. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Életemben egyszer voltam részeg és akkor sikerült lehánynom a srác lábát, aki tetszett. Egy házibuli volt és egyáltalán nem is ittam sokat, csak nem bírom az alkoholt. Nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta, de szerencsére nem tett rá másnap semmi megjegyzést.
2020. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Auchan kasszánál, nagyon gáz volt, dehát nem tudtam mit tenni
2020. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorci1999 ***** válasza:
0%
Kb 5 évesen nagymamám futószőnyegét sugárba lehánytam. Utólag röhögök rajta. Akkor baromira nem volt vicces.
2020. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A metron egy rèszeg mellém ült (inkább zuhant) és annyira büdös volt,hogy ezt a reakciot váltottaki.
2020. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!