Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha berobban a 2. hullám,...

Ha berobban a 2. hullám, ugyanúgy ostoba mód megrohamozzák majd az emberek a boltokat és felvásárolnak mindent, vagy tanulva az 1. hullámból egy kicsit visszafogják magukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
2020. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
amúgy nem lesz pánikbevásárlás, csak elvétve . az emberek nagy része már konteokat gyárt. tagadja a vírust.
2020. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

#12-es, ezeknek a vilag barmainak hiaba hozol bizonyitekot. A konteot meg a hulyesegeket elkonyvelik valosagnak. A legjobb ami veluk tortenhetne, ha elsosorban tapasztalnak meg, hogy milyen az, amikor a lelegezteto gep tart eletben, mert nem birna magatol a tudejuk.


Ezeknek mashogy nem fog megjonni az eszuk.

2020. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azert egy resznek leesett,hogy aruellatas (elelmiszer)nem szunetel.



Negyes meg kihagyta, hogy ez azért van, hogy 2021tol bechipeljenek mindenkit

2020. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
a sok agyhalott nlc-n és a 24.hu-n. kb másfélmilliós követőtáborral bír a 2 oldal együtt és a vírustagadók vannak többségben. Én nem hiszem hogy pánikbevásárlások lennének. Az emberek már nem félnek annyira a járványtól.
2020. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
a 2 oldalon vannak jó cikkek , a vírust nem tagadják a szerkesztők, de az oldal követői idióták! De ahogy látom már a gyakorira is beszivárgott a vírustagadás , a maszk betegséget okoz idiótaság
2020. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
biztosan mindenki mindent felvásárol majd megint, mivel vasárnap parádézott egyet az operatív törzsünk cilikével, vasárnap reggel hiába akartam öblítőt venni a dmben, elfogyott a wcpapírral együtt (ez utóbbit megvettük az aldiban, de az öblítőért haragszok, az a kedvenc illatunk, soha nem vette a kutya sem, csak rá van írva hogy antibakteriális és erre minden hülyének az kell)
2020. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom . az öregek nevetnek rajta , a neten is kneveti már a többség az legalább 3-4 millió ember. A vidékiek szinte egyáltalán nem hordják kb 5-6-7 millió. Páran még hordjuk és elhisszük a vírust de már mi vagyunk akik kisebb arányban szerintem
2020. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

A maszknak csak egyetlen hátránya van:

Sajnos nem véd meg a vírustagadó, laposföldhívő agresszív és tudálékos hülyéktől!

2020. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!