Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem?

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva mindig volt(ak) aki(k) utánoztak/utánoznak. Akármilyen dologról legyen szó:frizura, stílus, ruha, érdeklődési kör. És mivel ezzel nőttem fel eléggé zavart mindig is és elégé ki lettem hegyezve erre, és kezdem egyre nehezebben viselni. Nem akarok belekattani ami azt illetti, mikor meglátom hogy az az ismerős meg ugyanolyat vett vagy vágatott,stb (nem beképzelem, mert mondják nekem hogy ez meg az de jó, meg ilyenek szóval eleg egyértelmű, hogy honnan jött az ötlet hogy olyan vegyen vagy vágasson). Szóval hogy kezelhetném helyesen? Mert én ezt már nem bírom ideggel. NEM BEKÉPZELEM EZEKET A DOLGOKAT, EZEK VALÓDI DOLGOK, TÉNYLEG SOKAN UTÁNOZNAK,(pedig nem vagyok egy nagy híresség a suliban sem, na mindegy) a válaszokat előre köszönöm.

(U.i.: több visszajelzésre támaszkodva állítom, hogy elég (ha mondhatom ezt) egyedi a stílusom, nem vagyok egy ,,tömeg" lány, mint zenei mint stílus ízlésre)


2020. júl. 18. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose érdekelt, max egy mosoly volt az osztályrésze az ilyeneknek, csak ha elkezdtek csesztetni akkor mutattam meg ki az eredeti, és ki a halovány másolat:D
2020. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen főleg ez zavar a legjobban, hogy én nem teszem ki sehova, se instára se máshova még storykba se, ők meg telenyomják a netet a ,,lopott" cuccaikkal és mondtak rám hogy én utánzom x y-t közbe nagyon fordítva volt. De köszönöm a választ!
2020. júl. 18. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák..
2020. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, hál' Istennek csak ennyi van.
2020. júl. 18. 21:30
 5/5 A kérdező kommentje:
De higyjétek el, hogy borzasztó idegesítő tud lenni...
2020. júl. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!