Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amivel szerinted már...

Mi az, amivel szerinted már nem lehet viccelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden embernél máshol húzódik meg ez a határ, én például nem nagyon találkoztam még olyan témával, aminél azt éreztem, hogy "ú, ezt azért már nem kéne", így előfordul, hogy gyanútlanul megosztok valakivel egy mémet/ viccet/ videót, ami - mint utólag kiderül - neki már egyáltalán nem fér bele. Ja, azt hozzátenném, hogy véleményem szerint elfogadó vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy ne mosolyodnék el egy (mondjuk) melegekről szóló viccen.

Szóval kíváncsi vagyok, mi az, amire azt mondjátok, hogy ízléstelen


2020. júl. 18. 20:56
A kérdező szavazást indított:
A halott kisgyerekes dolgok nem férnek bele
A rasszista, szexista, homofób, transzfób... dolgok nem férnek bele
Minden belefér
Több kombinációja, leírom kommentben
Több kombinációja, de nem fogok feleslegesen gépelni
Más, leírom kommentben
Más, de nem írom le
49 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%
Nekem minden belefér, de attól függ, kivel viccelődsz. Nyilván olyan valakivel, akinek mondjuk elhunyt a gyereke, nem fog az ember halott gyerekekkel viccelődni.
2020. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Emberi kegyetlenkedés, bármilyen élőlény bántalmazása, bármilyen szexuális irányultságon való viccelődés, szexuális tartalmú poénok. Nálam ezek nem férnek bele. Az eleje a sornak megvisel, a vége meg egyáltalán nem érdekel.
2020. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%
Naná, mert nem érint téged a vicc. Nem vagy te elfogadó, de nagyon szeretnéd azt hinni. Szereted a kegyetlenkedést csak azt nem, ha rád szólnak.
2020. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem semmivel, vicc egyébkent is egy kirekesztő dolog.
2020. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a kegyetlenkedést, csupán tudok nevetni dolgokon, függetlenül attól, hogy érint-e vagy sem. A humor is egyfajta megküzdési stratégia, és szerintem nem vagyok attól pózer, fúénrohadtelfogadóvagyokmertazmenő ember attól, hogy nevetek a saját nyomoromon
2020. júl. 18. 21:17
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki, kivel és hogyan. Nincs rá recept, hogy ezzel lehet viccelni, de azzal már nem. Az emberek érzékenysége, humorérzéke különböző ahogyan az emberek is. Az se mindegy ki mondja és hogyan. Mindennel lehet, csak nem mindig, nem mindenkinek és nem mindenkivel...
2020. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

A személyes traumákról. Rendben van a halott csecsemős vicc alapvetően, de nem fér bele, ha olyan embernek meséled, akinek meghalt a gyereke.


A rasszista, szexista, homofób stb viccek elméletileg beleférnek, de ritkán viccesek valójában, főleg a "kívülállók" próbálkozásai. Most valami alpári vicc arról, hogy farka van egy transz nőnek nem igazán vicces, de például egyszer rengeteget nevettem azon, hogy egy full feminin transz nő elmesélte a sperma adásánák történetét.

2020. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Puszi a pocidra... ha te ettől jobban alszol. Mások nyomorán is röhögsz - ha érint téged, ha nem.
2020. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, hogy jön ide a te nyomorodon való nevetgélés, amikor a kérdésedben még meleg poénokon való mosolygást írtál?
2020. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Itt természetesen nem az adott ember ellen irányul a nevetés, az ő személyes traumája nem vicces, ám szerintem önmagukban az erről szóló viccek tudnak poénosak lenni
2020. júl. 18. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!