Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar nép miért ennyire...

A magyar nép miért ennyire irigy egymásra?

Figyelt kérdés
Facebook csoportba kiraktam egy szelót amit még meccs elött raktam meg ki és meg 100 ezer ft-al.Majd jöttek a kommentek hogy bárcsak elmenne meg ilyenek.Nem értem miért ennyire irigyek az emberek ha a másik mer kockáztatni.
2020. júl. 20. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mit gondolsz, miért? Idehaza a társadalom fele legalább nélkülöz és/vagy azt sem tudja, miből fog élni következő nap vagy honnan szerez pénzt, ha valamelyik háztartási gépe tönkremegy.


A másik fele meg dúskál a pénzben, van 3 ingatlana, miközben sokaknak egy sem, jó dolgában azt sem tudja, mit csináljon, baxott nagy autóval jár és társai.


Idehaza az összvagyon nagyon aránytalanul oszlik el... Az ország nagy része nincstelen, vidéken még a munkalehetőségek is gátat szabnak az embereknek. És ezzel erős kontrasztot alkot az a krém, aki meglovagolt egy-egy hullámot vagy mit tudom én, ezért van pénze

2020. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A bárcsak nekem lenne ilyen, az hol irigy? Itt fogalmi zavar van!

Nem tőled sajnálja, nem irigyli, hanem ő is vágyik rá.


Mégis kit vársz, ha dicsekedsz, mit akarsz, hogy írjanak?

2020. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
igen. Bármiben is vagy jobb a másiknál, már megy a sunyiskodás, rossz indulat, pletyka, rágalmazása a másiknak. Ha meg több dologban, akkor meg végképp. Ami vörös posztó az ilyeneknek, ha valaki boldog, és kiegyensúlyozottá sikerült tennie a házasságát és szeretik. Na ilyenkor hordákba jönnek-aminek meg van a szellemi okai is, de van emberi oka is bőséggel.Aki meg valódi keresztény, az a normál eset hatványozott verziójával találkozik.
2020. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasod még a fórumot? (Privit akartam küldeni, de nem sikerült.)
2020. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!