Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben segitett neked itt màr...

Miben segitett neked itt màr bàrmelyik tanàcs? Befolyàsolt bàrmiben is?

Figyelt kérdés

Szakitott barki is azert mert itt azt tanàcsoltàk pl? Mondjuk hogy ez volt az utolso lökés hozzà?

Vagy barmi egyéb?



#tanàcs hasznossàga
2020. júl. 20. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
nem.
2020. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég bútorvásárlásban voltak hasznosak az itteni hozzászólások egy kérdésemnél.
2020. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez és a Felnőtt párkapcsolatok kategória elég hasznavehetetlenek. Sok a troll és kevés az értelmes ember. Olyan kérdésekben, amik konkrét hozzáértést igényelnek pl. sütés-főzés, műszaki dolgok, hivatalos ügyek stb. azokban kaptam már valóban hasznos tanácsokat.
2020. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyafajta választásban, kaptam már nagyon jó film, sorozat ajánlókat, segítettek egy ismeretlen zene címét megtalálni meg ilyesmik :D

de hogy őszinte legyek, ahogy előttem is mondták a családi kapcsolatok kategória egy rémálom. Vannak trollok is, de én lazán kinézem egy-két válaszolóból hogy komolyan gondolja azt az ordenáré baromságot amit ír. Oh és az állatok kategória a fotelállatvédők és trollok gyűjtőhelye, attól függetlenül is hogy kaptam már onnan jó tanácsokat. A "Miért van az hogy az összes nő/férfi..." kérdések mindig viccesek. Az ezotéria kategóriát eleve nem kéne erőltetni, sok az eltévelyedett árva lélek vagy hogy is mondjam :D akik az életük problémáira a választ a horoszkópban keresik, szerelmi kötést és bájitalt hajkurásznak stb

2020. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem inkább gyakorlati kérdéseim vannak ha vannak, illetve a régebbi accountommal is csak olyanok voltak, emiatt igen, segítettek a válaszok.
2020. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Számítástechinka témakörben már kaptam párszor tényleg elég hasznos, életmentő segítséget.
2020. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!