Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A téged körülvevő világ...

A téged körülvevő világ befolyásol téged, vagy a te befolyásolod a világot körülötted?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsö. Megelhetes miatt kell tanulni dolgozni, ezek miatt nem marad idö baratokra szabadsagra önmagamra. Miota elköltöztem az eletemben csak kötelessegek vannak amik be is tablaznak.èn meg nem is vagyok kb.
2020. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettő. Minden, mindenki hatással van egymásra a környezetemben.
2020. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajna a világ befolyásol engem.
2020. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mind a kettő, hiszen kölcsönösen hatással vagyunk a közvetlen környezetünkre. Ettől függetlenül olyan dolgokban nem hagyom magam befolyásolni, amik az életutam érinti, kinőttem már a megfelelési kényszerből mások felé, szerintem amíg nem jut el valaki idáig, addig sosem lesz igazán kiegyensúlyozott.
2020. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit befolyásol mindkettő,még akkor is,ha azt hiszi nem így van.
2020. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilván minenkinél mind a kettő, kérdés, hogy milyen arányban.

Azt mondom, hogy sokkal nagyobb hatással vagyunk a környezetünkre, mint azt valaha képzelnénk.


Hoztál már egy számodra ismeretlen ember miatt fontos döntést? Akár egy komment elindított benned valamit? Vagy csak láttál valakinél valamit, egy példát, egy tárgyat, egy gesztust?


Ugyanígy lehet, hogy te is elindítottál már valamit más emberekben. Akár jót, akár rosszat. Ezek önkéntelen dolgok, és nem is tudunk róla, de így működik a világ.

2020. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem.Engem nem befolyásol a világ,én meg pláne nem akarok senkit sem befolyásolni a világban.
2020. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Máris megtörtént ezzel a kommentteddel mind a kettő. :)

De semmi gond, befolyásolás != manipuláció. Csak az nem befolyásol senkit, aki egyes egyedül, egy barlangban él (de még őt is befolyásolja a világ, pl. az időjárás).

2020. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as:Én egész nap már jó pár év óta itthon ülök és nem megyek sehova,viszont az időjárás most se izgat régen se,ha tűzött a nap,ha süvített a szél,ha szakadt az eső,ha dörgött,ha villámlott,ha hatalmas hó is volt,én mentem,mert akartam,vagy kellett,szóval régen befolyásolt valami,de ma már nem.
2020. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A világ nagyobb mértékben befolyásol minket, mint fordítva. Persze Putyin mást mondana valószínűleg.
2021. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!