Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért hordanak magassark...

A nők miért hordanak magassarkút, ha kényelmetlen és fáj a lábuk benne?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 05:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A nők nagyon sok mindent csinálnak, ami kényelmetlen számukra, viszont jobban néznek ki tőle.
2020. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszolónak igaza van. A magassarkút esztétikai okokból veszik fel a nők. Pedig szerintem a férfiakat pont nem az érdekli, ha megnéznek egy nőt, hogy magassarkú van-e a lábán.
2020. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. nem hordok, pont azért, mert kényelmetlen. 35/N
2020. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Nőként mondom, semelyik férfit nem izgatja mi van a lábunkon. Ha tetszünk valakinek, akkor gumicsizmában is tetszeni fogunk. Ha pedig nem, akkor a legkvásabb magassarkú sem fog ezen segíteni. Bár engem hidegen hagynak a magassarkúk, én még nyáron is bakancsot hordanék ha tehetném, de van egy nő ismerősöm, aki szentül hiszi, hogy a magassarkúja elengedhetetlen kellék ahhoz hogy csinos legyen.. kár hogy járni sem tud benne :)
2020. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Köztudott, hogy a férfiak mióta világ a világ, oda vannak a hosszú karcsú lábakért.


A magassarkú optikailag hosszítja, és vékonyítja a lábakat.


Nem a cipő színe, meg márkája, meg típusa érdekli a férfiakat, hanem az optikai csalódás, amit a nők a cipőhordással elérnek.


Ha gumicsizmában lenne hosszabb egy nő lába, akkor értelemszerűen az lenne a szexi.


Na ezért.

2020. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Mert csinosnak érzem magam benne
2020. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Mert nőies, csinos, azért hordom.

Persze nem mindenhová abba megyek.

Amíg kislányom ovis volt, hát oda pont nem abban mentem, mint ahogy most kenyeret venni se abba tipegek ki.

De ha hivatalos ügyben szaladgálok erre-arra, ha vacsorázni/szórakozni megyünk, akkor kizárólag azt veszek fel.

18 éve hordok magassarkút, szeretem és megszoktam.

A férfiak tekintetét pedig vonzza egy hosszú, karcsú láb.

2020. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
A nők elsősorban a többi nő miatt csinálnak olyanokat, amitől szebbek lehetnek. Ez egy közkeletű tévedés és a nők nagy hazugsága, hogy a férfiak miatt van. Francokat, egymással versenyeznek.
2020. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Mert ettől függetlenül csinos, és előnyösen kiemeli a nők alakját, tartását, és sok nőnek ez fontosabb szempont, mint az, hogy kényelmes legyen.

Én amúgy nagyon bírom, mikor kopognak a lépteim, mindig önbizalmat ad, bár én nem szoktam kifejezett magas sarkú cipőket hordani, csak annyit, ami még nekem kényelmes.

2020. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, más nő miért hordja. Én nem szeretem a nagyon magas sarkú cipőket, de bizonyos alkalmakra, elegánsabb ruhákhoz egyszerűen az való. Sajnos nem minden ruhához lehet lapos sarkút felkapni, mert ugy elég fura, snassz lenne az összhatás. Én csak alkalmakra viselem. Csak annak kényelmetlen, aki rossz cipőt választ, vagy nincs szokva a magas sarokhoz. Jól kialakított magassarkú kényelmes és nem is lehet érezni, hogy magas sarka van. Ki kell fogni..
2020. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!