Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Exet illik felköszönteni a...

Exet illik felköszönteni a szülinapján?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok az ügyben, mert eddig egy hosszú, komoly parkapcsolatom volt, ami pár hónapja ért véget. A srác kezdeményezte a szakítást, de nem volt nagy dráma, összeveszés, egyszerűen csak megbeszéltük, hogy valóban jobb lesz külön (többnyire távkapcsolat volt, neki fontosabb volt az egyetem, tanulás és épp államvizsga előtt állt, nem is volt nagy a szerelem). Azóta nem írtunk semmit, így nem tudom, hogy nyomulásnak venné-e ki magát ha írok. Mert nem akarok újra beszélni vele, lezártam a dolgot, de nem akarom, hogy azt higyje, hogy utálom - főleg azért mert a jövőben biztos lesznek közös eseményeink, találkozni fogunk.

2020. júl. 21. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Engedd el. És kezdj kitekinteni új dolgok felé. Mert úgysem busongással és nosztalgiával akarod élni az életedet ugye?
2020. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki.
2020. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehet nem mérvado de amikor a baratomnak irt az exe szülinapjara a telojara (szoval nem közössegi oldalon hanem személyesebben),reakcioja volt: jè felköszöntött az exem, mit akar ez, lehet viszket neki
2020. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az elsőt nem értem mit ír. :)) Nem busongok senki miatt, gondolom csak a saját busongásodat akartad rávetíteni a kérdésemre. Én csak gondoltam udvarias leszek.

De látom nem ez a trend járja. :))

2020. júl. 21. 07:56
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Kár gúnyolódnod. Ha nem érted azt, hogy NE ÍRJ neki, akkor az azt jelenti, hogy még mindig akarod őt. Akkor meg ne itt picsogj, hanem égesd magad azzal, hogy nő létedre könyörögsz neki.
2020. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy nő ne legyen udvarias a volt pasijával. Az a férfiak dolga. Egy nőben legyen tartás.
2020. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom őt, nem értem mit nem lehet ezen megérteni. Ne keverjük már a kedvesség szándékát a másik utáni vágyakozással! De ha ez tényleg ennyire összekeverendő dolog, akkor nem írok neki, nehogy ő is véletlenül azt higyje, hogy vissza akarom kapni.

Tapasztalatlan vagyok e téren, simán feltettem a kérdést, hogy nyomulásnak venné-e avagy sem. Megkaptam a választ, tehát nem kell megpróbálni belelátni a fejembe, és tippelgetni, hogy mit is érzek.

2020. júl. 21. 08:26
 8/16 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm.
2020. júl. 21. 08:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szoktam. Számomra ez álszent nyalás.
2020. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Soha nem koszontottem fel es nem is fogom
2020. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!