Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illik csak úgy felköszönteni...

Illik csak úgy felköszönteni a tanárt születésnapjakor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha facebookon láttam, hogy mondjuk ezen a napon van a születésnapja, és összefutok vele valahol, pl. buszmegállóban, vagy a folyosón, akkor felköszönthetem, hogy "Boldog születésnapot, tanár úr"? Vagy furán jön ki, ha csak úgy odaszólok neki?
2015. márc. 18. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam köszönteni...akikkel jobban vagyok adok egy tábla csokit is...es volt olyan tanárom is, aki szintén nem feledkezett meg az enyém rol sem es kaptam tőle ajándékot. 😊😊
2015. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura szerintem, de direkt ezért megkeresni már tényleg különös. Főleg csak annyit, hogy odaszólni, amit az előző válaszoló írt, hogy csoki, meg minden azt én már nem igazán tartom normálisnak. Persze az a kérdés, mennyire van jóba vele. :)
2015. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!