Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki hosszú hajat akar, az...

Aki hosszú hajat akar, az miért nem növeszti meg? Miért raknak sokan póthajat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mert nem bírják kivarni amíg megno. Én évek óta növelem mégse tartok meg a kívánt hosszúságnal.
2020. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
mert nem egy éjszaka alatt nő meg a haj.
2020. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Én azért mert ha hosszú lenne nem lenne olyan dús nekem egy betegség miatt. Vannak igényes kiegészítők, miért ne használnám őket.. Megnöveli az önbizalmam.

Igaz egy nő korona nélkül is szép, csupán manapság, az életben való érvényesüléshez fontos a rendezett külső.

2020. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

3

Az érvényesüléshez manapság fontos a rendezett külső? Tévedsz, a rendezett külső mindig is fontos volt, és nem az érvényesülés miatt, hanem önmagad miatt.

2020. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Nagyobbak az esélyeim valóban egy munkahelyen ha viselem. Nem magam miatt teszem hanem a családom miatt.
2020. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom miért kell folyton a hibát látni bennem. :(

Nyilvánvaló, hogy mindig fontos volt a külső.

2020. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
En tiz eve novesztem a hajam. Egyszeruen nem no meg. A lapockamig ert akkor is es most is. Utalom a pothajakat,de nincs mas lehetosegem.
2020. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Istenem, de imádom ezt a "miért nem növeszted meg?" kérdést. 😂

Nekem kb 2 éve kihullott a hajam egy betegség miatt, egy évig parókát hordtam, most épp vállig ér, de nő, csak lassan. Rendszeresen megkapom, hogy miért nem növesztem meg (olyan emberektől is, akik nagyon jól tudják, hogy 2 éve a nulláról kezdett el nőni)... Most komolyan, szerinted aki hosszabb hajat akar, az nem növeszti? Dehogynem. De azon kívül, hogy ápolom és vigyázok rá, mást nem nagyon tudok tenni. Hiába állok a tükör elé minden este és kiabálom neki, hogy "nőjj már!!!", nem fog gyorsabban nőni.

Még mielőtt kihullott volna, nekem is volt póthajam, mert mellközépnél hosszabbra sosem nőtt. De ha nőtt is volna, az se egy nap lett volna, addig meg hagy legyen már póthajam, ha nekem tetszik...

2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Lassan nő/kevés/betegségből kifolyólag/változatosságot ad(póthaj nélkül rövid, póthajjal hosszú, dús, esetleg festés nélkül akár plusz hajszínnel is gazdagíthatják, frissíthetik az unalmasat)/kedvtelés...rengeteg ok létezik, ha van ilyen és valaki szívesen bíbelődik vele, akkor miért ne?
2020. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!