Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajam egészsé...

Mit használjak a hajam egészségére és gyors növesztésére?-F

Figyelt kérdés

Nyilván nem valami csodaszerre vagyok kíváncsi mert tudom hogy ilyen nem létezik. Elkezdtem növeszteni és már úgy érzem hogy itt az ideje hogy foglalkozzak az egészséggel is a hajmosáson felül.


Nem tudom mennyit számít, de fent össze tudom fogni, ha középen szétválasztom a fülem mögé ér oldalt viszont még rövid a rendes male bun-hoz. A tetejét utoljára augusztusban, az oldalát október-november környékén vágattam, ha valaki szeretné lemérem de szerintem nem fontos XD

16/F



#hajnövesztés #hosszú haj #haj egészség #male bun
2020. jún. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A ricinus olajat és a rízsvizet szokták ajánlani, youtubeon találsz róla jó sok videót, hogy ki hogyan csinálja (angolul: castor oil, rice water )
2020. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Nem tudom eddig hogy haladsz, de nekem az e-vitamin és a kókusz olaj is segített. Próbálj egészségesen étkezni, igyál sok vizet.
2020. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval olajak? Milyet? Hajmosás után száraz, puha hajam van viszont 3-4 nap után elég zsíros. Ezen felül is kéne olajat használni?

Vízivással nincs bajom, ma pl 3 liter vizet ittam, plusz kávé, esetleg a kajában a folyadék, ilyesmi. Ennél is többet kéne vagy ez már elég?

2020. júl. 7. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj,mandulaolaj vegyitve folpack ra pedig sapka 2 oraig utana 2x-3x samponozas

Dmes hajvitamin mivolis a neve

Sok zoldseg gyumolcs

A 3 liter teljesen jo

2020. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a hajad nagyon hamar zsírosodik (nem feltétlen számít annak a 3-4 nap amúgy) akkor lehet pont az a baj hogy száraz a fejbőröd és emiatt túltermeli a természetes olajokat. Nekem bevált, hogy rendszeresen szedtem multivitaminokat, ricinusolajat használtam és sok vizet ittam, de vizet szerintem te is iszol eleget. :) Én a ricinusolajat egyébként balzsamba/pakolásba keverve használtam és önmagában szemöldökre, szempillára is csodálatos. Sok sikert!
2020. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!