Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés? Mit tanácsoltok?

Hajnövesztés? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Természetes sötétbarna hajam van, régebben használtam pár hajszinezőt, de szőkíttetve, és tartós hajfestékkel sose volt festve. Göndöríteni, és vasalni néha szoktam. Most ér kb. hátközépig. Növeszteni akarom még, de a vége mindig letörik.

2020. máj. 5. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

1 egészséges étkezés

2 megfelelő mennyiségű folyadék (víz!) fogyasztása

3 ritkább hajmosás (heti 1-2)

4 ne formázd hővel a tincseidet (ha nagyon "muszáj" akkor hővédő!!

2020. máj. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! hővédőt mindig használok, és csak max. kéthetente, de most még ritkábban. A hajmosás oké, Az egészséges étkezés már nagyobb kihívás. Ez azt jelenti, hogy nem ehetek csokit?!


Köszi, ment a zöld pacsi!

2020. máj. 5. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elso jokat irt, de hozzatennek meg valamit ami bevalt. Mindennap hajolaj a hajvegeidre:)
2020. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél egészségesen és igyál sok vizet. Ha töredezett a vége akkor vágatsd le mert amúgy nem nő túl gyorsan. Esetleg masszírozd a fejbőröd hogy a hajhagymáidba több vér jusson ezzel beindítva a növekedést.
2020. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi köze van a hajnövekedésnek ahhoz, hogy milyen a hajvége? A haj tövétől nő.
2020. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, csak ha a vége letöredezik, akkor soha nem fog nagyobbra nőni!
2020. máj. 10. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megy ez baromság. Állandóan azt javasolták, hogy a töredezett hajvégeket vágassam le. 4 évig kb. semmit sem nőtt a hajam, aztán ezt abbahagytam, és 1 év alatt 18 cm nőtt a hajam, azelőtt meg semennyit, mert állandóan le lett vágva. Olajat vagy hajpakolást használtam a hajamra és sokkal szebb lett a hajam. Egyébként meg van olyan gép is, ami eltávolítja a töredezett szálakat, de nem kell vágni. Azok az ismerőseim, akik nem vágnak a hajuk végéből sem, max. 1 éven egyszer 1 centit, gyönyörű hosszú hajuk van a nagy részének nem töredezett, de aki folyamatosan vágatja, annak nagyrészt sosem nő meg, mert ami megnő, azt le is vágja, úgyhogy erről ennyit.
2020. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
E vitamin és halolaj kapszula.
2022. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!