Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » De most komolyan, ki halál ad...

De most komolyan, ki halál ad olyan nevet a fiának, hogy Vulkán?

Figyelt kérdés
😂😂😂
2020. júl. 21. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában volt egy gyerek, akinek az volt a két keresztneve, hogy Bátor és Kötöny. A vezetékneve is hasonlóan vicces (mondhatni mesebeli 😉) volt, de nem akarom leírni szegénynek az egész nevét, mert így bárki rákereshet, ugyanis abban pedig biztos vagyok, hogy még egy ilyen nevű ember nincs.

Azt nem értem, hogy ha már két nevet adnak neki a szülei, akkor miért nem tudnak legalább egy normálisat, hogy legalább ne kelljen mindig szopnia, amikor a nevét kérdezik?

De neeem, adjunk neki kettő tündenevet, hogy még érezze is, hogy lehetett volna egy második normális neve, de nem lett.


Volt egy másik, akit úgy hívtak, hogy Meleg Imre. A gyereknek ráadásul hosszú haja is volt, meg ilyen elvarázsolt megjelenése. Meg is változtatta a nevét.

2020. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egy pasit, akinek az volt az anyakönyvezett neve, hogy Apollón. És már túl van a harmincon. A családneve is elég vicces volt, de nem akarom leírni, mert ilyen névvel biztos nincs még egy ember az országban.
2020. júl. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Zeusz nevű srácot ismerek bár ő még 17-8 éves. Szörnyű, állandóan egy kutya jut róla eszembe 😵
2020. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!