Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan eljuthat egy ember...

Komolyan eljuthat egy ember olyan mély szintre, hogy 10 percen át tartva szándékosan neki vezessen egy repülőt egy hegynek 150 emberrel együtt?

Figyelt kérdés

Nekem is vannak rossz gondolataim, mert elég rossz élethelyzetben vagyok, nincsenek barátaim, de elkezdtem félni, hogy előbb-utóbb én is olyan leszek, mint a repülő szerencsétlenség állítólgos okozója....


De vissza térve, valaki tényleg képes lehet erre? Nem támadt fel egyszer sem az élet ösztön? Vagy legalább a lelkiismeret? Vagy hogy megy ez?


Valahogy nekem ez a sztori akkor sem kerek...



2015. márc. 27. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Ez csak rizsa.. biztos, hogy egeszen mas dolog miatt zuhant le. Tobb sebbol is verzik ez a mese..
2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem öngyilkosság volt, hanem tömeggyilkosság.

Épp olyan, mint amikor apuka előbb kinyírja az egész családot, majd végez magával.


Remélem, ha úgy döntesz, te egyedül mész a halálba, és nem ezrekkel együtt.

2015. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha nézed/Nézted volna a Légikatasztrófák c. sorozatot, kiderül/t volna, hogy volt már hasonló példa. Instabil, depressziós pszichikai állapotban minden lehetséges. A kérdés, hogy mért alkalmazták. A rendőrt is eltanácsolják, ha megbukik a pszichológiai teszten, mert pl instabil, v.agresszív.
2015. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Es az nektek nem furcsa, hogy vegig nyugodt volt a legzese? Azert aki ingyilkos lesz annak novekszik az izgalma ezzel egyutt a legzesenek is kellett volna..

Na meg a csaladjarol miert nem beszel senki? Miert nem kerdezik meg a hozzatartozoit, hogy volt e valami jele a depresszionak vagy egyaltalan elkepzelheto e hogy igy dontson..

De persze egyszerubb bunbakot talalni es azt mondani hogy o tehet az egeszrol es senki mas nem hibazott..

2015. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

"Es az nektek nem furcsa, hogy vegig nyugodt volt a legzese? Azert aki ingyilkos lesz annak novekszik az izgalma ezzel egyutt a legzesenek is kellett volna.."


Szerintem ez épp arra utal, hogy bekattant. Nem volt igazán tudatában, hogy mit is cselekszik, ahogy az apuka sem akkor, mikor a gyerekeit kergeti baltával, hogy a példámnál maradjunk.

2015. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Nekem ne mond mar hogy valaki nyugodt marad gyilkolas kozben, biztos hogy valamilyen erzelmet kivaltott volna belole.. izgalmat,oromet.. viszont ezek fokoztak volna a legzeset
2015. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Viszont miért kamuznák azt, hogy nyugodt volt a légzése? Ha már kamuznának, akkor a könnyebben emészthető, átlagosabb verziót etetnék meg velünk, nem gondolod?
2015. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Miert te tudsz konnyebb verziot? De olyat amelyik esetbe nem a tarsasag lesz a hibas, illetve nem lesz nagyobb botrany..

Igy most van kit szidni az embereknek nem?!

A masodpilota mar nem tudja el mondani, hogy mi volt valojaban..

2015. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8

De nem látom értelmét, hogy akkor beleszőjék azt a sztoriba, hogy végig nyugodt volt a légzése. Minek? Ha valami botrány lenne a színfalak mögé, akkor szerintem egy minél egyszerűbb és kevésbé sebezhetőbb fedősztorit találnak ki.

2015. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem reális és valami azt súgja, hogy csak rá akarják kenni a balhét. Én is próbálkoztam már önpusztító dolgokkal, de egyszer sem veszélyeztettem másokat és nem is tervezem. Gondolom ő is tisztában volt azzal, hogy ártatlanok ülnek a gépen.


A másik, hogy tele voltak a hírek pár napja, hogy sok hasonló gépen mérgező gázok termelődtek valamiért a pilótafülkében és sokszor éppen, hogy megúszták a katasztrófát. Mi van akkor, hogy ha kiment a pilóta WC-re, aztán bezárta a másik az ajtót és utána elájult?


Sőt, még azt is el tudom képzelni, hogy bevett valamit és attól vesztette el az eszméletét... Mióta sok az allah akbar, azóta gondolom nem igazán repkedhetnek nyitott ajtóval a pilóták.


A srácnak ráadásul volt barátnője, pont pár hete rendelt egy autót magának és egyet a párjának... Például ezért sem értem, hogy a család/barátnő miért nem nyilatkozik? Ha mások nem is, de ők biztosan látták rajta, ha maga alatt van. Ha meg tudta, hogy meg akar halni, miért rendel autókat? Ráadásul búcsúlevelet sem találtak.

2015. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!