Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak egyesek engem...

Miért bámulnak egyesek engem ennyire furcsán?

Figyelt kérdés

Gyakran szembesülök azzal, hogy egyesek elég szúrós szemekkel megbámulnak, mint valami földönkívülit. Kissé talán torz a fejem, mozgásom meg valószínűleg bizonytalan. Tegnap pl. egy tó partján volt egy autós, ami mellett gyalog elmentem, ült az autóban aztán úgy figyelt mereven, szúrós szemekkel, mintha valami földönkívülit vagy nem tudom mit látna. Miért csinálják ezt?

De bárhol máshol, nagyvárosban is megbámulnak, még utánam is fordulnak amikor elmentek mellettem. Miért csinálják ezt?


2020. júl. 22. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem hiszem, hogy tényleg így van, szerintem csak te érzed így, mert bizonytalan vagy magadban.

Főleg egy nagyvárosban nem igazán bámulják egymást az emberek. Én Budapesten se nem látok, se nem hallok, csak megyek. Az emberek tömege egy nagy massza, amin át kell verekednem magam, és pont nem érdekel, ki hogyan néz ki, vagy hogyan mozog.

Pont ezért csodálkozom mindig, amikor valaki az utcán akar ismerkedni; hisz nem is figyelünk ott oda egymásra. Nyilván, ha valaki pl. útbaigazítást kér, annak segítek, de ennyi.

Még ismerősök mellett is simán elsétálok úgy, hogy nem veszem észre őket.


Szóval nyugi, nagyvárosban biztosan nem bámul téged senki.

2020. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Le fogja írni pár ember, hogy csak beképzeled. Volt már pár ilyen kérdés...

Pedig engem is érdekelne az ok, mert engem is szoktak bámulni.

2020. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
#1 Dehogynem bámulják nagyvárosban egymást az emberek.:) Lehet ha épp leszállsz a 4/6ról és mész le az aluljáróba ott igyekszel átverekedni magad a hirtelen tömeggel ami kialakult (csak a példa kedvéért) de olyan helyzetekben, amikor van idő nézelődni (állsz a zebránál, dugó mondjuk) akkor én azt tapasztalom, hogy ugyanúgy bámulják egymást az emberek. Nem muszáj szépnek, nem muszáj csúnyának lenni hozzá, elég ha van valami érdekes rajtad. Feltűnő haj, ruházat, kirakott mell, kövérként feszülős szerelés, bármi. Ami még nagyon fontos és sokan nem gondolnak rá, hogy az ember ösztönösen "megy" az energiákra. Ha valaki úgy lép ki reggel a kapun, hogy "na ma is megfognak bámulni", akkor hidd el jobban is fognak téged, mert tudatalatt megérzik. A te esetedben ez lehet kérdező. Ez olyan, mint amikor valaki folyamatosan attól szorong, hogy bele fognak kötni: Megérzik és előbb utóbb úgy lesz.
2020. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Hát, akkor úgy mondom, hogy ÉN nem bámulok senkit soha, és azt sem vettem volna észre, hogy engem bámulna bárki. Mindig a gondolataimban vagyok elmerülve, örülök, ha nem sétálok át a piroson, vagy megyek neki valakinek.

Felőlem hupilila haja is lehet, azt sem veszem észre.


De a legtöbb ismerősöm ugyanezt mondja és tapasztalja.

2020. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha túl sokáig csinálják,bökj oda a fejeddel,hogy "Kell-e egy orros,haver?" Nekem bejött,elnéztek másfelé.
2020. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!