Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon zavar...

Mit csináljak ha nagyon zavar hogy mindig bámulnak suliban? Miért bámulnak?

Figyelt kérdés

Jó hogy nem esik ki a szemük annyira néznek. Sovány vagyok világos szőke hosszú hajam van nem sminkelem magam, néha vannak pattanasaim. Fiúkat megertem hogy néznek de lányok? Azok mit néznek annyira rajtam?

Az utcán is szoktak nézni. Normálisan öltözködöm farmer pulcsi ezeket szeretem.

17 éves vagyok


2019. szept. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnézem néha a szép lanyokat,pedig én is lány vagyok.

Szerintem irigykednek rád :D

2019. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Így vakon nem lehet biztosat mondani.

Jó vagy rossz indulatból.


Engem a srácok szerettek, ez miatt pedig a csajok utáltak... Pedig csak rendes, mosolygós, őszinte voltam az emberekkel s mai napig az is vagyok.

Nem sminkeltem, mostanában pedig csak a karikát fedem el, mert kiállításra el kell készülnöm 😅


Nem ittam sőt mai napig utálom az alkoholt, nem cigizek, de még csak kávét se fogyasztok. Művész vagyok.


Voltak olyan lányok s előfordul mai napig, hogy csak azért ismerkednek velem, hogy valaki közelébe férközzenek a társaságomban... Nagyon gáz.

Régen csak pár találkozó után tűnt fel, mostmár elsőre.


Ignoráld a zavaró tényezőket s jobb lesz. 🙂

2019. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a fentiek írták, ha nem csinálsz semmi különöset vagy furcsát akkor ne foglalkozz vele. Engedd el, tanulj, csináld a saját dolgaidat. Üdv
2019. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiúknak tetszel, a lányok meg irigyek 😊
2019. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!