Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy William...

Tényleg igaz, hogy William Levy a legszexisebb élő férfi a világon?

Figyelt kérdés

Az a férfi kb tökéletes. Az arca hibátlan. A mosolya nagyon szép. A teste is jó izmos kondis. Ez csak genetika lenne?


Jogosan kapta meg ezt a elismerést?



2020. júl. 23. 16:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%

Egyértelműen jó pasi, de nekem valahogy az arcvonásai miatt nem az esetem. Nekem is Momoa, Tom Hardy, ahogy a #2 is írta. :D Még Javier Bardem vagy akkor már ő:


[link]


:D:D

2021. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ez a pasi kifejezetten nem tetszik, a mosolya konkrétan taszít.. de azt látom, hogy biztosan sok nőnek bejön. Számomra is inkább egy Tom Hardy vagy mondjuk Bradley Cooper, Matthew McConaughey, Ryan Reynolds :) dehát kinek mi ugye..
2021. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
27%
A szépség, vagy szexisség szerintem is relatív. Ez a kérdezett manus pedíg szerintem nagyon ütös. Nagyon jó pasas.
2021. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%
Rákerestem...már megbocsássatok de nem, egyáltalán nem.😣
2021. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez elég szubjektív, hogy kinek mi tetszik.


Nálam Channing Tatum, Jason Momoa és Ryan Gosling mindent visz.

2021. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!