Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják azt hogy ez a 20...

Miért írják azt hogy ez a 20 éves férfi , amikor nem férfi még?

Figyelt kérdés

Ezen a honlapon olvastam hogy ennyi idősen még nem férfi/nő az ember.

Ennek ellenére az ilyen híradós dolgokon mindig férfi/nőt mondanak.

Íme Egy Cikk:

[link]


Ez valami vicc??


2020. júl. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy húszéves nem fiú. Akkor inkább férfit mondjanak, mint fiút. Srácot nem illik mondani és az meg túl hosszú, hogy hím nemű.

Amúgy neked nem tök mindegy?

2020. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Majd odaírják, hogy 20 éves kisfiú.
2020. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a cikk valami vicc akar lenni?
2020. júl. 24. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem vicc. Miért lenne vicc?
2020. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kora szerint férfi, mert nagykorú, gyönyörű színes a magyar nyelvünk, de a hírekben ennél cizelláltabban nem kell meghatározni.
2020. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Tehát, mert itt azt olvastad, hogy az ember 20 évesen még nem férfi, akkor az úgy is van? Ezt meg lehet határozni értelmi és biológiai érettség szempontjából is, és nyilván az utóbbi a mérvadó. 14 évesen a személyimben is az szerepelt, hogy “nő”, mivel nőnemű vagyok, de elméleti síkon messze jártam tőle nyilván. Kicsit gondolkodj.
2020. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

az idézett cikkben igen, írhatták volna, hogy gazember. A "férfi" névre nem méltó. De nem az életkora miatt.

Egyébként azt tudod, hogy Caius Iulius Caesar római hadvezér és politikus már 17 évesen hadsereget szervezett? Ő már akkor férfi volt.

2020. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!