Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azokat a pedofilokat, akik...

Ha azokat a pedofilokat, akik még semmi rosszat nem tettek könnyebben elfogadnák az emberek, akkor többen mernének segítséget kérni és kevesebb erőszak lenne?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 05:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen! Pl. volt itt egy fiatalabb srác kommentelő, aki azt írta, hogy ő pedofil, de ezt semmilyen módon nem szokta kiélni, de már az első mondata az volt, hogy jöhetnek az ítélkező válaszok.
2020. júl. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Becsülöm azt, akinek van annyi ereje, hogy nem éli ki, de igazán nyugodt akkor lennék, ha alávetnék magukat kémiai kasztrálásnak, ami azt jelenti, hogy gyógyszeresen kiirtják belőle a nemi vágyat, ez nem ártalmas és több országban engedélyezett, nálunk sajnos tudtommal nem.
2020. júl. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kulturált ember segíti embertársait. Mindent el kellene követni, hogy a pedofilok megfelelő kezelést kapjanak, és ne kelljen a billogot egy életen át cipelni.
2020. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 Tulajdonképpen az pont én voltam. Így interneten keresztül azért valamennyire mégiscsak könnyebb leírni, de szemtől szemben még egy pszichológusnak sem merném elmondani.


#2 És abban az esetben nem is lehetne gyerekem? Tudom, ez lehet nagyon furcsa lesz, de én szeretem a gyerekeket úgy is, mint gyerek és mindig is álmodtam egy családról, viszont tudom, hogy így nem lehet.

2020. júl. 25. 05:59
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

"de én szeretem a gyerekeket úgy is, mint gyerek"


Ezt kifejtenéd? Úgy értem, hogy ez miben nyilvánul meg?

2020. júl. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Na a családalapítást viszont olyan pedofilnak se lenne szabad engedni, aki még nem követett el a betegségével kapcsolatos bűncselekményt. Egy időzített bomba lenne az egész ami, ha robban, a gyerekek isszák meg a levét.

Mivel egy ilyen ember nem magához a személyhez/személyiséghez, hanem annak korához/korosztályára jellemző sajátosságokhoz vonzódik, ezért sosem lehet tudni, hogy a saját gyerekére képes lenne e csak gyerekként tekinteni vagy azesetben is felébrednének benne a vágyak.

2020. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Akkor lenne kevesebb erőszak ha annyi megvetés érné a pedokat, hogy előbb gondolnának az öngyilkosságra mint a gyerekmolesztálásra. ¯\_(ツ)_/¯


Soha, semmilyen esetben sem jogos, sőt, etikus azzal szimpatizálni, aki valamilyen szűrnűséget tesz.

"O jaj szegény iskolai lövöldözőnek nem voltak barátai, és otthon verték is, és ezért tette amit tett. nem az ő hibája"

Nem a szülők, vagy az iskolatársak felelősek az ilyen gyerek tettéért.


"Ha nem lenne olyan nehezen elérhető a szex a nőkkel, akkor kevesebb lenne a nemi erőszak"

Nem mások feladata segíteni, hogy az erőszaktevő kordában tudja tartani a vágyait.


"El kell fogadni a még buntetlen pedofilokat, mert így jó, hogy félénkek, én nem mernek terápiára menni"

Nem kell. Miért kéne? Van az illetőnek egy olyan tulajdonsága, ami objektíven nézve az egyik legvisszataszítóbb tulajdonság amivel csak egy ember rendelkezhet. Ha valaki nyakig szaros, tettetnéd, hogy nem bűzlik, pusztán azért hogy megóvd az illető érzéseit?


Ha valami baj lenne a fejemben, azért egyedül én lennék a felelős. Akkor sem szabadna másokat bántanom, ha az egész világ összefogna ellenem, hiszen a bántalmazás sosem elkerülhetetlen, hanem mindig egy tudatos döntés.

A pedofíliát semmilyen formában sem szükséges, vagy szabad elfogadottá tenni, az pedig, hogy az ilyen emberek MINDENT megtesznek a gyógyulásért, a minimum. Akkor is ha élvezi mások támogatását, akkor is, ha nem.

2020. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 Pl. védem őket, meg nagyon rosszul érint ha olyat hallok, hogy bántották, stb.


#7 Öngyilkosság? Lehet egyszerűbb lenne igazság szerint.

2020. júl. 25. 07:24
 9/22 A kérdező kommentje:

#6 Én egyébként úgy érzem, hogy sosem lennék képes egy gyereket bántani. Nekem ugyanúgy bejönnek a korombeli lányok és a kicsit idősebb nők is és náluk is úgy vagyok, hogy amit nem szeretnének azt nem erőltetném. Tudom, hogy nem jó egy kislánynak a szex, meg tényleg rosszul érint, ha ilyet hallok.


Szerintem én jó kísérleti patkány lehetnék a tudósok számára igazából.

2020. júl. 25. 07:43
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Más országban igen, Mo.-n nem, mert itt minden a feje teteje szerint működik csak.
2020. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!